Sportsball MOBA Steel Circus Geliyor!

Sportsball MOBA Steel Circus Geliyor!

Iron Mountain Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Steel Circus, çok oyunculu bir 3vs3 top oyunudur. Oyunda robotlar, şövalyeler, garip gaydalı İskoç klişe karakterler ve bir topu diğer takımın kalesine atmaya çalışan maskeli işadamlarının olması, Space Jam'e çok benziyor. Oyun henüz hazır olmamasına rağmen, Iron Mountain Alpha test kullanıcıları için kayıt alıyor.

 

Iron Mountain oyunlarını "MOBA'msı" olarak tanımlasa da bu tanım daha çok oyun türünün arayüzüne benzerliğinden kaynaklanıyor. Iron Mountain bu oyun türünü spor oyunları, Battlerite gibi arena kapışmaları, dev metal araç sürüşleri ve top oyunları ile harmanlıyor. Her karakter hücum, savunma ve destek olarak kendi hareket kitine sahip olsa da nihai amaç sahanın diğer ucundaki kaleye topu atabilmek. Tanıtım videosunda gördüğümüz üzere oyun oldukça hızlı işliyor, şutlar oldukça hızlı ve atik. Sahada yer alan engeller de oyuna farklı bir renk katmış. 

 

 

Bu oyun da aynı Rocket League ve benzerleri gibi oldukça spesifik bir oyun türü olarak karşımıza geliyor. Aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağını zamanla göreceğiz. Iron Mountain henüz oyunun denemeye hazır olmadığını, önümüzdeki aylarda başlayacak olan test süreci için kayıtları açtığını belirtti. Oyunu 20 farklı karakter ve 7 farklı arena ile birlikte kullanıcılara farklı tasarımlar içerisinde sunmayı planlıyorlar. Henüz kesin olmasa da geleneksel bir satış stratejisi ile piyasaya gireceklerini ve Loot Box sisteminin yer almayabileceğini belirttiler. 

 

Oyunun test aşamasının ne zaman başlayacağı henüz kesin olmasa da Steel Circus resmi sitesine giderek şimdiden alpha test aşaması için kaydolabilirsiniz. Oasis tarafından yayınlanacak Steel Circus oyununa aynı zamanda Steam sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
Resident Evil 2 Remake’den Yeni Oynanış Videosu Geldi!
<< Önceki Haber

Resident Evil 2 Remake’den Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Capcom tarafından geliştirilen 1998 yapımı Resident Evil 2, günümüz teknolojisini kullanarak yeniden yapılıyor. Oyunun çıkışı yaklaştıkça yapımcı firma bizlerle daha fazla oyunla ilgili video ve detay paylaşıyor. Resident Evil 2 Remake için gelen son video ise Claire’ye odaklanıyor. Oyunun demosu Aralık ayı içinde çıkacağını açıklanmıştı. E3 ve Gamescom fuarlarında demosu ile ilk kez oyunculara

05 Aralık 2018, 15:21
PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Kreatif Modu Geliyor!
Sonraki Haber >>

Fortnite'a Kreatif Modu Geliyor!

Fortnite'ın yapımcısı Epic Games tarafından açıklanan 7. Sezon ile birlikte oyuna yeni bir mod geliyor! Fortnite Kreatif Modu olarak açıklanan yenilikle birlikte 6 Aralık'tan itibaren Fortnite oyuncuları oyun içerisinde ada sahibi olacaklar ve kendi adalarını istedikleri gibi düzenleyip, kendi dünyalarını inşa edebilecekler! Savaş Bileti sahipleri 6-13 Aralık tarihleri arası adalarına erken eri

06 Aralık 2018, 10:28
Arama sonuçları