Stardew Valley'e Battle Royale Modu Eklendi

 Stardew Valley'e Battle Royale Modu Eklendi

ConcernedApe'in popüler tarım oyunu olan Stardew Valley'de artık Battle Royale modu var. Mod yapımcıları, oyunun barışçıl, sevgi ve emek odaklı temasından sıkılıp Stardew Valley için bir Battle Royale Modu oluşturdular. Oyunun PC versiyonu için oluşturulan bu modda, haritaya dağılmış kılıçlar, sapanlar, bombalar, iyileştirici eşyalar, hatta atlar ve şapkalar bulabilirsiniz. Battle Royale modunda, ağaçları kesip barikatlar da kurabiliyorsunuz.

 

Popülerliği nedeniyle birçok oyunda Battle Royale modunu görmeye başladık. H1Z1 ile hayatımıza giren bu tür, PUBG ile popülerliğini arttırmaya devam etti. Daha sonra Fortnite'a eklenen Battle Royale modu, Fortnite'ın büyük bir oyuncu kitlesini yaratmasının temel nedeni oldu. Daha sonra Battlefield 5 ve Call of Duty: Black Ops 4'e eklenen mod artık sadece bir savaş oyununda değil, bir çiftçilik oyununda da mevcut.


Diğer Haberler
GDC 2019 Ödüllerinin Adayları Açıklandı!
<< Önceki Haber

GDC 2019 Ödüllerinin Adayları Açıklandı!

Game Developers Choice Awards 2019 için adaylar açıklandı. Rockstar Games'in geçtiğimiz sene sonbaharda çıkardığı “Red Dead Redemption 2”', bu yılki Game Developers Choice Ödülleri'nde damga vuracağa benziyor. Yılın Oyunu dahil olmak üzere toplam 7 dalda aday gösterildi. En İyi Ses, En İyi Tasarım, İnovasyon Ödülü, En İyi Anlatım, En İyi Teknoloji ve En İyi Görsel Sanat dalları da bir diğer yarışac

07 Ocak 2019, 15:32
PC Oyun Haberleri
COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!
Sonraki Haber >>

COD: Modern Warfare 2 Remastered Yeni Oyunla Gelebilir!

Geçen hafta yeni Call of Duty oyunu hakkında bazı söylentiler ortaya atıldı. Infinity Ward'ın kurumsal iletişim yöneticisi Ashton Williams, Twitter hesabı üzerinden bir gif yayınladı. Gif'te görülen kafatası yeni Call of Duty oyununu akıllara getirdi. Ancak bu söylentiler daha sonra reddedildi. Bugün oyun hakkında başka söylentiler çıktı. Yeni Call of Duty oyununun "Call of Duty: Modern Warfare 4"

07 Ocak 2019, 18:00
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları