State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri

08-05-2018

Undead Labs bünyesinde geliştirilip, 22 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft tarafından oyun severlerin beğenisine sunulacak olan zombi-hayatta kalma oyunu State of Decay 2’nin sistem gereksinimleri resmi olarak yayınlandı. Kıyamet sonrası harap olmuş bir dünyada bir grup insanın hayatta kalma ve üs kurma mücadelesini ele alan oyun, açık dünyanın tüm tehlikelerini oyunculara oldukça etkili bir şekilde sunuyor. Üç kişiye kadar arkadaşlarınızla beraber hayatta kalmayı başarabilmiş bir grup olarak açık dünyanın tüm tehlikelerine karşı mücadele edeceğiniz bu açık dünyanın içinde ilerledikçe karakterinizin tüm özelliklerini geliştireceksiniz. Ayrıca oyun içindeki karar alımlarında oldukça dikkatli olmalı ve ileride doğurabileceği sonuçları ön görebilmelisiniz. Çünkü alacağınız her karar oyunun ilerleyişinde oldukça radikal etkileşimlere sebep olacaktır. 

Vereceğiniz Kararları İki Kere Düşünün

Tehlikelerle dolu bu açık dünya içinde başınıza gelebilecek her türlü kötü olaya hazırlıklı olmalı ve kısa sürede çözüm üretebilmelisiniz. Oyun içindeki arkadaşınız bir hastalığa kapılmıştır ve onu kurtarabilmek için başka bir arkadaşınızı ilaç bulmaya göndereceksinizdir fakat dikkatli olun, çünkü ilaç aramaya giden arkadaşınız belki de geri dönemeyebilir! Yanınızdaki erzaktan tutun da, başka insanlara yardım etmeye, yemeğinizi paylaşmaya kadar vereceğiniz tüm kararlar size ait. Sonuçta hayatta kalmak zorunda olan kişi sizsiniz!  State of Decay 2, ilk oyuna göre oldukça etkileyici görsellere ve oyun içi dinamiklere sahip başarılı bir yapım. Şu an ön sipariş döneminde olan ve 22 Mayıs tarihinden itibaren bilgisayar ve konsollarımızda oynayabileceğimiz State of Decay 2’nin PC platformları için sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. 

Son olarak, State of Decay 2 oyununu GameSatış sitesinden satın alabilir ve yayınlanan 17 dakikalık State of Decay 2 oynanış videosunu haberimizden izleyebilirsiniz. 


Minimum
İşletim sistemi: Windows 10
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon HD 7870
VRAM: 2 GB
İşlemci: AMD FX-6300 / Intel i5-2500 @ 2.7GHz

Önerilen
İşletim sistemi: Windows 10
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 | AMD Radeon R9 380
VRAM: 4 GB
İşlemci: AMD FX-8350 | i5 4570 @ 3.2 GHz

Arama sonuçları