Steam Black Friday İndirimleri İçin Geri Sayım Başladı!

Steam Black Friday İndirimleri İçin Geri Sayım Başladı!

Steam, oyuncuları büyük indirim dönemleri ile heyecanlandırmaya devam ediyor. Daha önce üç büyük indirim tarihleri sızsa da Steam tarafından hala resmi bir açıklama gelmedi. Ancak sızıntılara göre Steam Sonbahar İndirimi olarak da bilinen Steam Black Friday İndirimleri bugün başlıyor.

 

Geçtiğimiz sene Steam Black Friday İndirimi, 21 Kasım tarihinde başlamış, 27 Kasım tarihinde sona ermişti. Bu senede oyuncuları heyecanlandıran indirimin 26 Kasım yani bugün saat 9 gibi başlayacağı tahmin ediliyor. İndirimler için ise son gün 3 Aralık olarak sızdırılmıştı. 

 

Bir sonraki indirim dönemi Steam Kış İndirimleri 19 Aralık - 2 Ocak tarihleri arasında olması bekleniyor. Steam tarafından resmi olarak açıklanmadığı için günler değişiklik gösterebilir. Şimdiden GameSatış üzerinden en ucuz Steam Cüzdan Kodu satın alarak hazır olun, büyük indirimleri kaçırmayın!


ESpor Haberleri
PUBG Global Championship 2019 Şampiyonu Belli Oldu!
<< Önceki Haber

PUBG Global Championship 2019 Şampiyonu Belli Oldu!

PUBG Espor'un En büyük turnuvası olan PUBG Championship 2019 Amerika'nın Oakland şehrinde düzenlenen final etabı sona erdi. Tüm Dünya'dan 32 Takımın katıldığı turnuvanın kazananı Güney Koreli ekip Gen.G oldu. 32 Takımın katıldığı turnuvada takımlarlar iki farklı gruba bölünerek çarpıştılar. Burada yapılan maçlar sonucunda 8 takım elenerek turnuvaya veda etti. Kalan 24 takım bir grup içerisinde

25 Kasım 2019, 18:06
PC Oyun Haberleri
League of Legends Aphelios Yetenek Seti Yayınlandı
Sonraki Haber >>

League of Legends Aphelios Yetenek Seti Yayınlandı

Daha önce çıkışı Riot Games tarafından duyurulan Aphelios için Yetenek seti makalesi çıkarıldı. Daha önce çıkarılan şampiyonlardan çok daha sıra dışı bir şekilde tasarlanan İtikatın Silahı Aphelios'u öğrenmek disiplin, yetenek, dikkat ve zeka gerektirecek. Tanıtılana göre oyundaki en yüksek beceri gerektiren şampiyon olacak gibi gözüküyor. Beş adet farklı silahı bulunan Aphelios beş si

26 Kasım 2019, 14:09
Arama sonuçları