Steam'e Zam Geliyor Mu ?

14-08-2018

 

Türkiye'deki tüm oyuncuların aklında bu aralar tek bir soru var. Doların yükselmesiyle birlikte, oyunlara ve oyun içi mağazalara gelen zamlar kaçınılmaz oldu. Bu zamlardan sonra, oyuncular bu kez de Steam'e zam gelecek mi endişesi taşırken, kötü haberler yayılmaya başladı. 

Steam'e Zam Gelecek Mi ?


Uzun zamandır kur farklarını hiçe sayarak oyuncuları bu tür endişelerden uzak tutmayı başaran oyun marketi Steam, bu kez ne yazık ki sevindirmeyebilir. Doların böyle bir yükselişe geçmesinin, daha doğrusu arşa ermesinin ardından Steam de mecburi bir zam politikasına gidecek gibi duruyor. Ancak yine de, tahminlerimize göre, diğer oyun marketi platformlarında olduğundan çok daha düşük bir zamla karşımıza çıkacaktır.


Bir de dağıtıcı firmalarının izleyeceği politika var tabii... Steam'de ülkemizdeki farklı yapılanmayı hepimiz biliyoruz. Ancak bu durum yalnızca Steam ile sınırlı kalmıyor. Oyun dağıtıcı firmaların zam yapması durumunda, Steam'in bununla ilgili nasıl bir yapılanma gerçekleştireceğini bilmiyoruz. Steam'den konu hakkında henüz bir açıklama gelmese de, fiyatlar hala bu kadar uygunken, Steam Kütüphanenizi doldurmanızı tavsiye ederiz.


Gamesatış sabit %20'den başlayan ve %88'e kadar ulaşan indirimleriyle, Steam oyunları satın almanız için hizmetinizde ! 
 

Arama sonuçları