Steam'e Zam Geliyor Mu ?

Steam'e Zam Geliyor Mu ?

 

Türkiye'deki tüm oyuncuların aklında bu aralar tek bir soru var. Doların yükselmesiyle birlikte, oyunlara ve oyun içi mağazalara gelen zamlar kaçınılmaz oldu. Bu zamlardan sonra, oyuncular bu kez de Steam'e zam gelecek mi endişesi taşırken, kötü haberler yayılmaya başladı. 

Steam'e Zam Gelecek Mi ?


Uzun zamandır kur farklarını hiçe sayarak oyuncuları bu tür endişelerden uzak tutmayı başaran oyun marketi Steam, bu kez ne yazık ki sevindirmeyebilir. Doların böyle bir yükselişe geçmesinin, daha doğrusu arşa ermesinin ardından Steam de mecburi bir zam politikasına gidecek gibi duruyor. Ancak yine de, tahminlerimize göre, diğer oyun marketi platformlarında olduğundan çok daha düşük bir zamla karşımıza çıkacaktır.


Bir de dağıtıcı firmalarının izleyeceği politika var tabii... Steam'de ülkemizdeki farklı yapılanmayı hepimiz biliyoruz. Ancak bu durum yalnızca Steam ile sınırlı kalmıyor. Oyun dağıtıcı firmaların zam yapması durumunda, Steam'in bununla ilgili nasıl bir yapılanma gerçekleştireceğini bilmiyoruz. Steam'den konu hakkında henüz bir açıklama gelmese de, fiyatlar hala bu kadar uygunken, Steam Kütüphanenizi doldurmanızı tavsiye ederiz.


Gamesatış sabit %20'den başlayan ve %88'e kadar ulaşan indirimleriyle, Steam oyunları satın almanız için hizmetinizde ! 
 


PC Oyun Haberleri
LoL Sevilen Şampiyon Nunu'da Değişiklik Yaptı
<< Önceki Haber

LoL Sevilen Şampiyon Nunu'da Değişiklik Yaptı

Sevilen oyun League of Legends (LoL) , uzun zamandır bünyesinde bulunan sevimli şampiyon Nunu'yu değiştiriyor. Bu değişiklik ile Nunu, ultisini artık daha rahat kullanabilecek. İsabet konusunda biraz sıkıntı yaşanmasına sebep olan bu durum, değişiklik ile giderilecek. League of Legends Nunu Riot Games Türkiye'nin resmi olarak duyurduğu bilgiler, Nunu'nun ultisinin aynı kalacağını ancak kullanım

14 Ağustos 2018, 10:06
PC Oyun Haberleri
NTT Game Power Up Store İndirimi
Sonraki Haber >>

NTT Game Power Up Store İndirimi

Mükemmel bir NPoint indirim haberi ile karşınızdayız. Oyuncuların bir süredir beklediği ve talep ettiği indirim gerçekleştirildi ve şövalyeleri mutlu edecek haber geldi. Sunucu bakımı ile başlayan Power Up Store (PUS) indirimi sizlerle. İndirim kampanyasının ne zaman sona ereceği NTT Game tarafından henüz belirtilmiş değil. Power Up Store (PUS)'da yer alacak olan indirimli eşyaların tam listesi

14 Ağustos 2018, 14:22
Arama sonuçları