Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı

Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı

Ünlü oyun mağazası Steam, kütüphanesinde ki oyun sayısı her geçen gün arttırıyor. Steam'in istatistik sitesi olan SteamSpy'dan edinilen bilgilere göre Steam Oyun Kütüphanesinde ki oyun sayısı 30 Bin'e ulaştı. Ayrıca bu sayı içerisinde ek paket (dlc), yazılım veya videolarda bulunmuyor. Eğer bunları da eklersek sayı 51 bine dayanıyor. Steam için oldukça farklı bir sene olacağı düşünülse de bu istatistik arada ki farkın açıldığını göz önüne seriyor.

 

 

Epic Games Store'unda oyun satış pazarına girişiyle Steam için oldukça farklı bir sene olacağı düşünülüyor. The Divison 2'nin Epic Games Store'da satışa çıkacağı açıklanmış ve burada ön siparişe açılarak Steam'den kaldırılmıştı. Ancak bu istatistik raporları arada ki farkı gözler önüne seriyor.

 

2017 yılında 6,700 oyun yayınlanan Steam mağazasında 2018 yılında ise 9,300 oyun yayınlandığı görünüyor. Her geçen sene artış gösteren steam mağazası özellikle 2018 yılında Asya menşeli oyun sayısında patlama yaşıyor. Bu yükseliş grafiğiyle Steam'in bu durumdan pek etkilendiği söylenemiyor.

 

Artan rekabet Steam'i nasıl etkileyecek merak konusuyken takibini SteamSpy ile beraber sürdürmeye devam edeceğiz.


PC Oyun Haberleri
Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar
<< Önceki Haber

Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar

Fortnite bir sonraki yamada yeni silahı Dürbünlü Altıpatlar'ı çıkarmayı planlıyor. Menzilli atışlarda mükemmel isabetlilik sunacak olan Dürbünlü Altıpatlar altı adet mermiye sahip olacak. Silah ile ilgili detaylı bilgi henüz paylaşılmasa da Epic Games'in "Vurdu mu oturtan" şeklinde belirttiği Dürbünlü Altıpatlar'In oldukça yüksek hasara sahip olacağı anlaşılıyor. Diğer altıpatlar hasarlarına

14 Ocak 2019, 11:25
PC Oyun Haberleri
Zula Online Battle Royale Modu Geliyor!
Sonraki Haber >>

Zula Online Battle Royale Modu Geliyor!

Türk yapımı Zula Online oyununun Battle Royale modu hakkında gelişmeler sızdırıldı. Aslında sızdırıldı demek çok doğru olmaz. Çünkü bu gelişmeler Zula Online yetkilisinin Youtube’da paylaştığı eğlenceli ofis içi video ile paylaşıldı. Böylece Zula oyuncularının uzun zamandır beklediği ve bir süredir dedikodu olarak yayılan Zula Online Battle Royale modu oyunun yapımcıları tarafından onaylanmış ol

14 Ocak 2019, 18:13
Arama sonuçları