Steam Oyunları Akıllı Telefonlara Geliyor

Steam Oyunları Akıllı Telefonlara Geliyor

Valve bir bomba daha patlattı ve bizlere gerçekten olay yaratacak yeni bir uygulamanın haberini verdi. Artık tüm Steam oyunlarını akıllı telefonlarımız üzerinden oynayabileceğiz.  Ios ve Android işletim sistemlerine eş zamanlı olarak gelecek olan bu yeniliği, akıllı telefonlarımızda nasıl kullanacağız gelin hep beraber bakalım. 
 

Steam Link Nedir?
 

Ios ve Android işletim sistemlerinde tüm Steam oyunlarını oynayabilmemiz için öncelikle Steam Link uygulamasına ihtiyacımız var. Peki, nedir bu Steam Link? Steam Link aslında bizlere çok uzak bir isim değil. Valve’nin daha önceden Steam Link adını verdiği cihaz, bilgisayarlarımızın gücünü kullanarak, oyunlarımızı evimizin herhangi bir yerindeki televizyona aktarmamızı ve aktardığımız oyunları buradan oynamamızı sağlıyordu. Yine aynı teknolojiyi kullanan Valve, bu sefer bu özelliği akıllı telefonlarımıza aktarıyor. 21 Mayıs tarihinde çıkması beklenen uygulama, mobil cihazlarımızda tüm Steam oyunlarını rahatlıkla oynamamızı sağlayacak. Tabii bunun için öncelik olarak, Steam üzerinden temin ettiğiniz oyunlar, bilgisayarınızın kaldırabileceği oyunlar olması gerek. Ayrıca oyunları oynayabilmeniz için Steam Controller ve MFI destekli kontrolör cihazınızın olması da şart. 

Kulağa oldukça güzel ve eğlenceli gelen bu uygulamayla birlikte bizleri neler bekliyor hep beraber göreceğiz.  Son olarak, tüm Steam oyunlarınızı en güvenilir ve en ucuz fiyat ile GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 


Steam Oyun Haberleri
 The International 2018 Battle Pass İnceleme
<< Önceki Haber

The International 2018 Battle Pass İnceleme

Dota 2 hayranlarının büyük bir heyecan ve merakla beklediği The International 2018 Compendium sonunda yayınladı. Haberimize geçmeden önce The International 2018 Battle Pass satın almak isterseniz GameSatış adresinden en ucuz ve en güvenli yoldan satın alabilirsiniz. Şimdi de yeni güncelleme ile gelen yenilikleri hiç vakit kaybetmeden hemen detaylıca sizler için açıklıyoruz açıklıyoruz. The Underh

09 Mayıs 2018, 17:39
Steam Oyun Haberleri
Gta 5 İndirimde
Sonraki Haber >>

Gta 5 İndirimde

Oyun sektörünün temel taşlarından biri olan Grand Theft Auto serisi yani bizim tabirimizle Gta, yediden yetmişe tüm oyuncuların bilgisayarlarında ve konsollarında yer alan en temel oyunlardan biri. İlk olarak 1997 yılında piyasaya sürülen Gta, o tarihten günümüze kadar asla ama asla popülaritesi ve değerini kaybetmedi. Tam aksine çıktığı her döneme damgası vuran seri, son olarak 17 Eylül 2013 tarih

10 Mayıs 2018, 13:55
Arama sonuçları