Steam Yaz İndirimleri 2019 Başlıyor!

Steam Yaz İndirimleri 2019 Başlıyor!

Uzun zamandır beklenen 2019 yılının Steam Yaz İndirimleri sonunda başlıyor. Her sene yapılan Steam indirimlerinin en çok bekleneni olan Yaz İndirimleri 2019 yılında da oyuncularla buluşuyor. Binlerce oyunun indirime girdiği, en çok oynanan oyunların ucuz fiyatlara alınabildiği Steam Yaz İndirimleri GameSatış ile sizi bekliyor!

 

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

 

Sızdırılan bilgilere göre Steam Yaz İndirimleri 25 Haziran 2019 tarihinde saat akşam 20:00'de başlayacak. Bu bilgi her ne kadar sızdırılmış olsa da Valve firmasından henüz bir yalanlama gelmedi. Bu sebeple doğru kabul ederek şimdiden bütçenizi ayarlamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Hangi Oyunlar İndirme Girecek?

 

2 hafta sürecek olan Steam Yaz İndirimlerinde hangi oyunların indirime gireceği ise henüz belli değil. Fakat 2019 yılına damga vuran oyunların geçireceği ilk büyük indirim olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sebeple bir çok oyun firması bu indirimleri boş geçmek istemeyecektir. Daha önceki indirimlerde en çok oynanan oyunlardan olan GTA V, PUBG, Rocket League, Euro Truck Simulator 2 gibi oyunların indirime girdiğini görmüştük. Bu sene de en güzel oyunların indirime gireceğinden eminiz. 

 

İndirimli Steam Oyunu Nasıl Alınır?

 

Her ne kadar Steam Yaz İndirimleri süresince oyunlar çok yüksek oranlarda indirime giriyor olsa da Türkiye'nin lider oyun firması GameSatış sayesinde tüm Steam oyunlarını çok daha ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Tüm Steam oyunlarında ilave en az %20 indirim daha sunan GameSatış sayesinde Steam Yaz İndirimlerinden en karlı siz çıkacaksınız. Siz de hemen vakit kaybetmeden GameSatış bakiyenizi hazırlayın ve bu müthiş indirimleri kaçırmayın!


PC Oyun Haberleri
LoL Taktik Savaşları Eşyalar ve İtem Kombinasyonları Rehberi [GÜNCEL]
<< Önceki Haber

LoL Taktik Savaşları Eşyalar ve İtem Kombinasyonları Rehberi [GÜNCEL]

League of Legends Taktik Savaşları PBE sunucusuna geldiği andan itibaren en çok izlenen oyunlardan biri oldu. LoL Taktik Savaşları oynamak isteyen ya da yayınları izleyen tüm oyuncular için Taktik Savaşları eşyalarını tanıtmak ve item kombinasyon listesini sizinle paylaşmak istiyoruz. Siz de bu rehberimizden yola çıkarak en güçlü eşyaları nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve kazanma ihtimalinizi artır

21 Haziran 2019, 15:16
PC Oyun Haberleri
Black Desert Shai Etkinliği! 50 Kişiye 500 Acoin Hediye!
Sonraki Haber >>

Black Desert Shai Etkinliği! 50 Kişiye 500 Acoin Hediye!

Merakla beklenen Black Desert Shai güncellemesi sonunda geldi. Bu güncellemeyi kutlamak üzere GameSatış olarak 50 Black Desert oyuncusuna 500 Acoin hediye ediyoruz. Aynı zamanda Pearl Abyss firmasının da Shai güncellemesi için çeşitli sürpriz etkinlikleri tüm oyuncuları bekliyor! Black Desert Acoin Hediyesi 26 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında GameSatış'tan Acoin alan kullanıcılarımız çekil

25 Haziran 2019, 14:19
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları