Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Kage'den İlk Video Geldi

Street Fighter 5'in Yeni Karakteri Kage'den İlk Video Geldi

Capcom'un 2016 yılından beri içerik sunmaya devam ettiği Street Fighter 5'e 4. sezonda yeni karakter geliyor. Capcom ekibinin yaptığı duyuru ile yeni güncellemede oyun dengesini güncellendiğini, buf ve nerf gelen karakterler haricinde Kage karakterinin de dövüşçüler arasındaki yerini aldığını belirtti.

 

 

4. Sezonun yeni karakteri KAGE

 

"Gölge" anlamına gelen Kage, Street Fighter 4'ten tanıdığımız Evil Ryu'nun yerini alıyor. Karakter tasarımı olarak Ryu'nun vampire dönüşmüş hali gibi gözüken Kage'in oynanışı, temelde Ryu'ya çok benziyor. 

 

Capcom'un yayınladığı tanıtım videosunda Evil Ryu'nun "Axe Kick" hareketinin geri döndüğünü de görebilirsiniz.

 

 

Kage karakterini 100.000 Fight Money(oyun içi para birimi) ile de satın alabilmektesiniz. Son olarak oyunun şu anda %66 indirime girdiğini de anımsatalım. 


Konsol Oyun Haberleri
Playstation 4’te En Çok Oynanan Oyunlar Ortaya Çıktı!
<< Önceki Haber

Playstation 4’te En Çok Oynanan Oyunlar Ortaya Çıktı!

Sony yayınladığı My PS4 Life uygulaması, PS4 üzerinden en fazla oynanan oyunları açığa çıkardı. My PS4 Life uygulaması oyuncuların Playstation 4 için elde edilen başarımlar ve kazanılan kupaları derlemek amacıyla yapıldı. Bir Reddit kullanıcısı kazanılan kupalar istatistikleri ile yaklaşık 100 oyunun verilerini toplayarak yaklaşık bir sayıya ulaştı. 20 Kasım ve 4 Aralık tarihleri baz alınan bu lis

19 Aralık 2018, 10:46
Mobil Oyun Haberleri
PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !
Sonraki Haber >>

PUBG Mobile'ın Yeni Haritası Vikendi İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu !

Pubg Mobile hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. PUBG, yeni harisatı Vikendi'ye yakın zamanda kavuşuyor. PUBG'nin test sunucularında halihazırda deneniyor olan kış temalı karlı Vikendi haritası; 19 Aralık tarihinde PC platformu için ve 20 Aralık tarihinde saat 02.00'da mobil platform için yayınlanıyor ancak mobil platformundaki oyuncular haritayı ilerleyen tarihte oynayabilecek. Android ve İOS o

19 Aralık 2018, 12:02
Arama sonuçları