Titanfall 3'ün Ayak Sesleri Duyuluyor Gibi

Titanfall 3'ün Ayak Sesleri Duyuluyor Gibi

28 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan Titanfall 2'nin 3. serisi kapıda. Source oyun motoru kullanılarak yaratılan ve başarılı sonuçlar elde eden oyun için Respawn Entertainmet sitesinde iş ilanlarına yer verdi.

 

Şirket teknik animatör, yapay zeka ve oyun mühendisi gibi oyuna katkı sağlayacak başarılı bir ekip kurma peşinde.Tabii Titanfall 3 için arandığına dair kesin bir kanıt bulunmasa da, bu başarıyı yakalayan oyunun ardından 3 sene geçmiş ve artık yeni serisinin gelmesi için hiç bir engel olmaması ilanlarla birlikte haberi doğruluyan nitelikte seçenekler.

 

 

İlginç konusu ve hareket seçenekleriyle oynadıkça şaşırtan oyun, yeni serisinde sürpizlere yer verecek mi ve başarısına bir yenisini ekleyecek mi merakla bekliyoruz.


PC Oyun Haberleri
Zula Yarı Finaller Bugün Başlıyor
<< Önceki Haber

Zula Yarı Finaller Bugün Başlıyor

Zula Süper Lig İkinci Sezon yarı final müsabakaları bugün başlıyor. Kıran kırana geçen 2. sezonun ardından finallere katılmaya 4 takım hak kazandı. Galatasaray Espor, Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe bugün oynanacak maçlarla final için mücadele verecek. Normal sezonu 2. sırada tamamlayan Gamers of Future ve 3. sırada tamamlayan Oyun Hizmetleri bugün saat 15:00'da karşı karşıya g

22 Aralık 2018, 14:10
PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Yeni Güncelleme
Sonraki Haber >>

Fortnite'a Yeni Güncelleme

Fortnite'ın 7. Sezonun ikinci güncellemesi dün yayınlandı. 7.10 İçerik Güncellemesi ismiyle adlandırılan güncellemede oyuncuları bir takım sürprizler bekliyor. Hangi moda neler eklendi haydi göz atalım. Hediye Paketi Bu paketi açın ve sizi ne gibi süprizlerin beklediğini görün. Kreatif Modu Yeni hediyeler Kreatif Çantasına tek kullanımlık olarak eklenmiş durumda. Hediyeleri yere atarak k

24 Aralık 2018, 11:08
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları