Ubisoft Club Puanlarınız Silinecek!

Ubisoft Club Puanlarınız Silinecek!

Ubisoft bugün yeni puan sisteminin geleceğini duyurdu. 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren satın aldığınız oyunlarla veya oyun içi başarımları ile kazandığınız Ubisoft Club puanlarınız, 24 ay içerisinde kullanılmazsa hesabınızdan silinecek. 

 

İncelenecek Tarih Aralıkları Belli Oldu

 

Öncelikli olarak 31 Mart 2017 ve 31 Mart 2019 tarihleri arasında kazanılan puanlar kontrol edilecek. İnceleme sonucuna göre puanlarınıza müdahale edilecek.


Şirketin, bu kararı neden aldığı hakkında hiçbir bilgi bulunmasada tahmin ediyoruz ki, Ubisoft Club puanları az miktarda kazanıldığı ve kullanım alanının kısıtlı olmasından dolayı gelecek olan yeni sistem ile Club puanlarının kullanım alanını ve kullanılma miktarını arttırılmayı hedefliyor.

 

Daha önceden oyuncular tarafından çok fazla tepki alan oyun firması, yeni puan sistemiyle bakalım oyuncuları geri kazanabilecem mi?


PC Oyun Haberleri
CS:GO'ya Battle Royale Modu Mu Eklenecek?
<< Önceki Haber

CS:GO'ya Battle Royale Modu Mu Eklenecek?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) resmi twitter hesabından yapılan paylaşım oyuncuları heyecanlandırdı. “Çarşamba günü ne yapıyorsun?” tweeti yakında gelecek ve oyuncular tarafından çok beklenen oyun güncellemesine işaret ediyor olabilir. Bazı söylentilere göre oyuna gelecek yeni güncelleme battle royale modunu içeriyor olabilir. — CS:GO (@csgo_dev) 3 Aralık 2018 Oyuna Mayıs 2017'de

05 Aralık 2018, 11:17
Diğer Haberler
6 Farklı Kredi Kartına 12 Taksit
Sonraki Haber >>

6 Farklı Kredi Kartına 12 Taksit

Sitemiz üzerinden 6 farklı kredi kartına 12 taksit seçeneği ile bakiye yükleyebilir, ürün satın alabilirsiniz. HSBC Advantage 2-12 Taksit Garanti Bonus 2-12 Taksit CardFinans 2-12 Taksit Maximum 2-12 Taksit Parafcard 2-12 Taksit Worldcard 2-12 Taksit Advantage'a Taksit: HSBC Advantage kart için geçerlidir. Bonus'a Taksit: Garanti Bankası Bonus ve Flexi, DenizBank Bonus

05 Aralık 2018, 14:06
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları