Valorant 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Riot Games'in birinci şahıs nişancı oyunu Valorant'ta yeni dönem başlıyor. 2. Kısım 5 Ekim tarihinde sona erdi ve şimdi Valorant 3. Kısım oyuna kademeli şekilde dahil olacak.13 - 27 Ekim tarihleri arasında Valorant 3. Kısım'da gelecek yeniliklere haberimizde deyatlı olarak yer verdik. Hadi Valorant 3. Kısım yenilikler neler yakından bakalım. Keyifli okumalar dileriz!   

 

 

Yeni Ajan Skye

Burada bizi bekleyen yeni bir ajan (Skye) ve yeni bir harita var. Normalde harita ve ajan aynı tarihte oyuna dahil olacaktı fakat Riot Games yaptığı açıklamayla yeni ajan üzerinde biraz daha çalışmak istediklerini söyledi. 


Skye hakkında bildiklerimiz güçlü, doğayla bütünleşmiş ve hayvanlarla arası iyi olan; güçlü bir kadın savaşçı olduğu. 

 

PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vuran FPS oyunu Valorant için yeni ajan duyuruldu. Halen süren ikinci sezonunun sonuna yaklaşırken üçüncü kısım ile birlikte oyuna eklenecek yeni haritalar, silahlar ve yeni ajan duyurusu geldi. Valorant 3. sezon ile gelecek yeniliklerin yanında yeni bir ajan da duyurdu. Skye adını taşıyan yeni ajan tanıtım videosunda yetene

09 Ekim 2020, 13:08

 

 

 

Yeni Harita Icebox


Keskin nişancıların gözlerinin içini güldüren ve parmaklarını kütletmelerine sebep olacak bu haritada sıkça nefesleri tutmak gerekecek!


Keskin nişancılar kutuplarda bulunan Kingdom Araştırma Merkezi'nde hünerlerini sergileyecekler. Spike'ı karların arasına saklamak eğlencenin dozunu artıracak türden bir macera olacak. Saklı duran Spike kimsenin dikkatini çekmezken çelik halatlar kullanılarak keşfedilmemiş bölgelerden olan biteni izlemek mümkün olabilir. Tabi bu noktalara çıkıldığında şahsi av mevsimini de başlatmış oluyoruz! 

 

 

Silah Kaplaması (13 Ekim)


Gerçekliğin ötesinden ve uzak bir gelecekten gelen kaplama hakkında biraz bilgi verelim: "Anomali" isimli bu kaplamanın kaynağı belirsiz. Soyut, güçlü ve bir o kadar da esrarengiz bu silah kaplamasının nasıl oluştuğu ve nereden geldiği de kimse tarafından bilinmiyor. Sheriff, Phantom, Spectre, Ares ve yakın dövüş silahlarında kullanılabilir. 

 

 

 

3. Kısım Savaş Bileti Yeniliklerinde Neler Var? (13 Ekim)


Birçok kişiselleştirmeye ev sahipliği yapan Savaş Bileti 50 aşamadan oluşuyor. Öne çıkan başlıklarsa şu şekilde: 


- Haftalık görevler sonrasında  ödüller daha hızlı elde edilebilecek.


- Savaş biletinin arkasına yeni aşamalar eklendi.


- Bilet kullanılarak Disko Topu Uğuru, Altın Afet Vandal ve Elekrto Bucky açılabilecek. 

 

 

Rekabet Yenilikleri


- Bir sonraki kısımda Kısım Kademesi Rozeti geliştirilebiliyor. 


- 6 kademeden 3 kademeye indirilen koşulla dereceli sırasına girme koşulu daha iyi bir eşleştirme elde edilebilmesi açısından yeniden tasarlandı. 


 - Ping kaynaklı olarak isteğe yönelik sunucu seçilebiliyor. 


- Oyun kaybetme ve kazanma iststistikleri artık ölümsüzlük ve kademe değerlerini etkiliyor. 

 

 

Ne Zaman Başlıyoruz? 


Başladık bile!


13 - 27 Ekim tarihlerinde;


- Icebox (Derecesiz için 13 Ekim, Dereceli için 27 Ekim),


- Savaş bileti: 13 Ekim,


- Yeni ajan Skye 27 Ekim.

 

 

En ucuz Valorant Points'e GameSatış güvencesiyle hemen ulaşarak yeniliklerin içinde anında yer almak saniyeler kadar yakın! 


PC Oyun Haberleri
LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!
<< Önceki Haber

LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!

League of Legends yeni şampiyon Seraphine'in yeteneklerini tanıttı! Onu bir süredir zaten tanıyorduk. Kendisine ait Instagram sayfası var ve sürekli paylaşım yapıyor. Aynı zamanda LoL'ün K-Pop grubu KDA'nın yeni üyesi olacağına kesin gözüyle bakıyoruz zira kendisinin yeteneği şarkı söylemesi! Bu gönderiyi Instagram'da gör sometimes you don't know what t

13 Ekim 2020, 17:27
PC Oyun Haberleri
Knight Online Müzayede Sistemi: Akara'nın Sunağı
Sonraki Haber >>

Knight Online Müzayede Sistemi: Akara'nın Sunağı

Knight Online güncellenmeye ve gelişmeye yeni içerikler ile devam ediyor. Yeni müzayede sisteminin ismi Akara'nın Sunağı. Detaylar haberimizde! Akara'nın Sunağı Bu yeni müzayede sistemine isteyen herkes katılım sağlayabilir ve sayısız eşya sahibi olabilir. Akara'nın Sunağı koordinatlarına gelecek olursak; burası Moradon Kalesi'nde [Manager] Bilbor'un yanında ve 830,665 noktasında yer alıyor. B

15 Ekim 2020, 10:35
Arama sonuçları