World of Warcraft Güncellemesinin Detayları

World of Warcraft Güncellemesinin Detayları

Blizzard, World of Warcraft Battle for Azeroth için büyük bir güncellemenin geleceğini yakın zaman da duyurmuştu.

 

Visions of N'zoth olarak adlandırılan 8.3 güncellemesi 08 Ekim 2019 tarihinde teste açıldı. Güncelleme ile birlikte oyuna birçok yenilik geldi. İlk olarak oyuna, Horde tarafına tilki benzeri olan Vulpera, Alliance tarafına ise robotik ırk olan Mechagnomes eklendi. Bunlara ek olarak alışveriş ve müzayede sistemini daha kolay hale getirecek yenilikler getiriliyor.

 

Yeni baskın modu olan Ny’alotha, eski Tanrı N'zoth'a karşı mücadele edebileceğiniz 12 boss'u içerecek. 

Ağustos ayında WoW'un nostalji versiyonu olan World of Warcraft Classic çıktığından beri modern versiyonu için yayınlanan ilk büyük güncelleme oldu.

 

 

Siz de hemen yeni gelen bu güncellemeye dahil olup GameSatış güvencesi ile indirimli Battle for Azeroth’u satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliği Sızdırıldı
<< Önceki Haber

Apex Legends Cadılar Bayramı Etkinliği Sızdırıldı

Şubat ayında oyuncularla buluşan Apex Legends halen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3. sezonu ile yine gündeme gelmiş ve oyunculara yeni karakter Crypto’yu buluşturdu. Eski popülaritesini kazanmak adına oyuna etkinlik ve yenilikler getirmeye devam eden geliştirici ekibin bir sonraki güncellemesi Apex Legends Cadılar Bayramı etkinliği olacağa benziyor. Ap

04 Ekim 2019, 13:47
PC Oyun Haberleri
Red Dead Redemption 2 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Sonraki Haber >>

Red Dead Redemption 2 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Rockstar’ın 2018 yılının sonunda yalnızca konsol platformlarına çıkan Red Dead Redemption 2 geçtiğimiz günlerde PC için duyuruldu. Sürekli Red Dead Redemption 2 PC söylentileri ortaya atılsa da resmi bir açıklama yapılmamıştı. Geçtiğimiz cuma Twitter üzerinden yapılan duyuruya göre 5 Kasım tarihinde RDR2 PC’de oynanabilir olacak. Öncelikle Rockstar Games Launcher üzerinden satışa çıkacak Red Dead

09 Ekim 2019, 17:26
Arama sonuçları