WoW Classic Çıktı - Anlık 1 Milyon Twitch İzleyicisine Ulaştı!

WoW Classic Çıktı - Anlık 1 Milyon Twitch İzleyicisine Ulaştı!

Dün akşam uzun zamandır beklenen World of Warcraft Classic sunucuları sonunda çıktı! Blizzard'ın geçtiğimiz yıllarda duyurduğu ve tüm WoW oyuncularının sabırsızlıkla beklediği WoW Classic ya da diğer adıyla WoW Vanilla artık bizlerle. 

 

WoW Classic Twitch

WoW Classic sunucularının çıkışıyla birlikte en büyük oyun yayın platformu Twitch üzerinde de World of Warcraft yayıncıları ve izleyicileri toplanmış durumda. Saatlerce sırada bekleyen insanlar bir yandan Blizzard'a sitem ederken bir yandan da en sevdikleri yayıncıları izlemek için Twitch platformuna akın etti. Bunun da etkisiyle dün akşam World of Warcraft oyunu anlık olarak 1.1 Milyon izleyiciyi geçti. Bu rakamlarla da GTA V, Fortnite, League of Legends ve CS:GO gibi oyunların izleyici sayılarını da geride bıraktı.

 

WoW Classic sunucularının Blizzard ve World of Warcraft'ın eski gücüne dönmesinde etkisi olacak mı, oyunu bırakan oyunculara ve yeni oyunculara ulaşabilecek mi her beraber göreceğiz.

 

Siz de WoW Classic oynamak için hemen GameSatış güvencesiyle WoW 30 Günlük Prepaid oyun süresi satın alın ve hesabınıza ekleyin.


PC Oyun Haberleri
Tactic Force 30 Ağustos'ta Büyük Etkinliklerle Başlıyor!
<< Önceki Haber

Tactic Force 30 Ağustos'ta Büyük Etkinliklerle Başlıyor!

Uzun zamandır beklenen türk yapımı MMOFPS oyunu Tactic Force için çıkış tarihi geldi çattı. Oyunun yapımcısı Hes Games, Tactic Force çıkış tarihini 30 Ağustos 2019 olarak duyurdu. Tactic Force birbirinden güzel etkinliklerle ve hediyelerle oyun severlerle buluşacak. Yüz binlerce Tactic Force Altını, on binlerce Türk Lirası değerinde oyuncu ekipmanları ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor! Tact

26 Ağustos 2019, 15:57
PC Oyun Haberleri
Zula Market, Kasa ve Destelerde 1+1 Kampanyası Başladı!
Sonraki Haber >>

Zula Market, Kasa ve Destelerde 1+1 Kampanyası Başladı!

Zula oyuncularının uzun zamandır beklediği Market Kampanyası başladı! Ağustos ayına veda amaçlı yapılan bu kampanyada oyun içi market alışverişlerinizde 1+1 fırsatını kaçırmayın! Zula envanterinizi fullemek için hemen siz de bu kampanyaya katılın. 1+1 kampanyası ağustos sonuna kadar markette ve sezon marketinde yaptığınız kasa ve deste satın alımlarınızda geçerli olacaktır. Siz de hemen GameSat

27 Ağustos 2019, 16:36
Arama sonuçları