WoW Classic için En İyi DPS Sahibi Sınıflar Hangileri?

WoW Classic için En İyi DPS Sahibi Sınıflar Hangileri?

World of Warcraft Classic sürümünde 9 adet farklı sınıf yer alıyor. Ve bu sınıfların her birinin farklı yetenek dizilimleri mevcut. Bazı sınıflar hasara yoğunlaşırken bazıları da daha dayanıklı, yüksek cana dayalı tank olarak karşımıza çıkıyor. WoW Classic sürümünün bir süredir oynanabilir olmasıyla da artık oyuncular iyice Dungeon ve Raid savaşlarına yoğunlaşmış durumda. Peki bu raidlerde en fazla DPS yapan sınıflar hangileri? Bu sınıfları sizler için sıraladık. 

 

WoW Classic En İyi DPS Karakterleri

 

5- Marksmanship Hunter

WoW Classic En İyi Hunter Dizilimi

 

Hunter kısmen bir çok özelliğin birleşimi gibi görünüyor. Uzak mesafeden fiziksel hasar vurduğu gibi çeşitli büyü yeteneklerine de sahip ve aynı zamanda kendisiyle birlikte savaşan evcil hayvan bulunduruyor. Hunter sınıfları hayvanlarını savaşa yolladıkltan sonra tüfek ya da ok ile hasar desteği verirken çeşitli büyü yeteneklerini de kullanıyorlar. Bu listedeki diğer classlarla kapışabilirler fakat genellikle DPS sayacının altlarında yer alıyorlar. 

 

4- Demonology/Destruction Warlock

WoW Classic en iyi warlock dizilimi

 

Warlock sınıfı uzak mesafeli hasar vuran bir başka sınıf. Magelere benzerlikleri olsa da daha çok zamana dayalı büyülere ve demon çağırma yeteneklerine sahipler. Diğer sınıflar en çok DPS için genellikle tek bir yetenek ağacına odaklanırken Warlock sınıfı Demonology ve DEstruction yeteneklerini dengeli bir biçimde dağıtıyor. Bu da onların demonlarını feda ederek güçlerini artırmalarını sağlıyor.

 

3- Frost Mage

WoW Classic en iyi mage dizilimi

 

Listedeki son uzak mesafa sınıfı da Mageler olarak karşımıza çıkıyor. Arcane, Fire ve Frost olarak ayrılan yetenek dizilimlerinden DPS için en güçlüsü Frost dizilimi. Molten Core ve Onyxia's Lair içerisinde yer alan bir çok canavar ateş büyülerine karşı dayanıklı olduğu gibi Arcane büyüler de güçsüz kalıyor. Bu sebeple Frost Mageler en çok hasarı veriyor. 

 

2- Combat Rogue

WoW Classic En iyi Rogue Dizilimi

 

WoW Classic sürümünün en çok hasar çıkaran ikinci sınıfı Combat Rogue. Aynı Warrior'lar gibi Rogue'lar da yakın dövüşte iki adet tek elli silah kullanıyorlar. Warrior'lardaki Rage kullanımının aksine Rogue sınıfı enerji kullanarak Combo Points biriktiriyor ve bu puanları kullanarak çok yüksek hasarlar verebiliyorlar. 

 

1- Fury Warrior

WoW Classic en iyi warrior dizilimi

 

WoW Classic için en çok DPS çıkartan sınıf ise kesinlikle Fury Warrior. Warrior sınıfı tank olmak için Protection yetenek dizilimine odaklanırken hasar vurmak için de Arms ya da Fury dizilimlerini seçiyor. Bu dizilimlerden ise Fury çok daha etkili. WoW Classic'in en yüksek DPS'e sahip sınıfı olan Fury Warrior tüm Raid'lerde sizi en üst sıralara taşıyabilir. 

 

Tüm bu sınıflar ve dizilimler eşit düzeydeki oyuncuların oynadığı düşünülerek hazırlanmıştır. Çok yetenekli bir Hunter oyuncusu ortalama yetenekte bir Fury Warrior oyuncusundan fazla hasar vurabilir.

 

Siz de hemen GameSatış sitesinden indirimli WoW Prepaid Oyun Süresi satın alın, WoW Classic heyecanına siz de katılın!


PC Oyun Haberleri
Knight Online 15. Yıl Dönümü Etkinlikleri Başlıyor!
<< Önceki Haber

Knight Online 15. Yıl Dönümü Etkinlikleri Başlıyor!

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından olan Knight Online 15. Yıl Dönümü Etkinlikleri ile tüm oyuncularını sevindiriyor. Birbirinden güzel hediyeler, ödüller, fırsatlar, indirimli gold bar ve itemler ile birlikte Knight Online'ın 15 yıllık macerasını hep beraber kutlamaya hazır mısınız? 26 Eylül 2019 tarihinde sona erecek olan Knight Online 15. Yıl Dönümü etkinliklerine hemen katılın! Peki bu et

29 Ağustos 2019, 17:58
PC Oyun Haberleri
Apex Legends Voidwalker Etkinliği Bugün Başlıyor!
Sonraki Haber >>

Apex Legends Voidwalker Etkinliği Bugün Başlıyor!

PUBG ve Fortnite gibi devlerin olduğu battle royale türünde çıktığı günlerde isminden sıkça söz ettirip rakiplerinin gözünü korkutan Apex Legends’ın eski popülerliğini kazanması için oyuna bir çok yenilik getiriliyor. Bu yılın başlarında oyuncularla buluşan Apex Legends, çıktığı günlerde oldukça ilgi görmüştü. Geçtiğimiz ay eski ilgiyi toplamak adına EA, oyuna Battle Pass ve bir çok yeni mod getir

03 Eylül 2019, 12:01
Arama sonuçları