Zula Online Battle Royale Modu Geliyor!

Zula Online Battle Royale Modu Geliyor!

Türk yapımı Zula Online oyununun Battle Royale modu hakkında gelişmeler sızdırıldı. Aslında sızdırıldı demek çok doğru olmaz. Çünkü bu gelişmeler Zula Online yetkilisinin Youtube’da paylaştığı eğlenceli ofis içi video ile paylaşıldı.
 

Böylece Zula oyuncularının uzun zamandır beklediği ve bir süredir dedikodu olarak yayılan Zula Online Battle Royale modu oyunun yapımcıları tarafından onaylanmış oldu.


Paylaşılan videoda aynı zamanda yeni gelecek olan Zula Pass sistemi, kasalar ve özellikleri hakkında da bilgi veriliyor. Aşağıda bu eğlenceli videoyu bulabilirsiniz.

 


 

İndirimli Zula Online altın satın almak için tüm oyuncuları sitemize bekliyoruz.


PC Oyun Haberleri
Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı
<< Önceki Haber

Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı

Ünlü oyun mağazası Steam, kütüphanesinde ki oyun sayısı her geçen gün arttırıyor. Steam'in istatistik sitesi olan SteamSpy'dan edinilen bilgilere göre Steam Oyun Kütüphanesinde ki oyun sayısı 30 Bin'e ulaştı. Ayrıca bu sayı içerisinde ek paket (dlc), yazılım veya videolarda bulunmuyor. Eğer bunları da eklersek sayı 51 bine dayanıyor. Steam için oldukça farklı bir sene olacağı düşünülse de bu istati

14 Ocak 2019, 12:31
PC Oyun Haberleri
Anthem'in Yeni Oynanış Videosu Yayınladı
Sonraki Haber >>

Anthem'in Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

BioWare'in geliştirdiği Anthem'in çıkmasına sayılı günler kala yeni bir oynanış videosu yayınlandı. 22 Şubat'ta oyunsevelerle buluşacak Anthem için IGN'den 8 dakikalık oynanış videosu geldi. Sonsuz bir açık dünyada görevler arasında serbestçe gezerek ister arkadaşlarınızla isterseniz kendi başınıza keşfe çıkabilirsiniz. MMOFPS türündeki oyunda görevlerden büyük ödüller kazanabilir etkinlikler

15 Ocak 2019, 10:58
Arama sonuçları