Tüm Oyun Rehberleri

Black Desert Online Rehberi

Merhaba Black Desert Online severler, Gamesatış olarak sizler için detaylı bir rehber hazırlamaya karar verdik. Rehberimizde meslekler, sınıflar, haritalar, eşyalar ve daha merak ettiğiniz bir çok şeyi bulacaksınız. Bu rehber sayesinde aklınıza takılan soruların cevaplarını yanıtlayacağız.

11 Aralık 2018, 13:38

World of Warcraft: Battle for Azeroth Rehberi

World of Warcraft oyuncuları Battle for Azeroth ile ezeli düşmanlarıyla bir kez daha savaşmaya hazırlanırken, yeni ek paketle gelen değişikliklerle ilgili tüm detayları sizler için World of Warcraft: Battle for Azeroth Rehberi başlıklı serimizde derledik.

29 Kasım 2018, 16:33

Knight Online Rehberi

Knight Online dünyası maceracıları ve oyuna yeni başlayanlar için oyun hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi bulabileceğiniz bir Başlangıç Rehberi derledik. Knight Online hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

13 Aralık 2018, 10:26

League of Legends Rehberi

Merhaba League of Legends oyuncuları, Gamesatış olarak sizler için oyun hakkında detaylı bir rehber hazırladık. Bu rehber sayesinde aklınıza takılan soruların cevaplarını ve daha merak ettiğiniz bir çok şeyi bulacaksınız.

19 Mart 2019, 15:04

Counter-Strike: Global Offensive Rehberi

Merhaba Counter-Strike severler, Gamesatış olarak sizler için detaylı bir Counter-Strike: Global Offensive rehberi hazırlamaya karar verdik. Rehberimizde CSGO için oynanış, silahlar, ekipmanlar, haritalar, oyun modları, en pahallı skinler ve daha merak ettiğiniz bir çok şeyi bulabileceksiniz.

12 Şubat 2020, 15:48

Steam Rehberi - İndir, Hesap Aç, Kaydol, Kullan

Steam ucuz oyun alma, profil oluşturma, topluluk pazarını kullanma, takas yapma, hediye gönderme ve daha bir çok Steam hizmetlerinin kullanımı için rehberimizden bilgi edinebilirsiniz.

10 Ocak 2019, 12:57