knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Haziran 2023 Gece Pazarı Duyuruldu!
Bu Haberi 1362 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Haziran 2023 Gece Pazarı Duyuruldu!

Valorant’ın rekabetçi evreninde dikkat çeken yönlerden biri de kuşkusuz oyun içi estetik ve özelleştirme seçenekleridir. İşte bu noktada Gece Pazarı devreye giriyor. Gece Pazarı, popüler bir video oyunu olan Valorant'ta eşsiz bir özelliktir.

 

Valorant Gece Pazarı oyun içinde rastgele bir kez açılan dönüşümlü bir mağazadır. Oyunculara indirimli bir fiyata altı farklı skin sunar. Daha da önemlisi skinler tamamen rastgeledir. Kendi silahlarınızın görünümünü kişiselleştirmeniz, dilediğiniz skinleri indirimli olarak satın almanız için size benzersiz fırsatlar sunar. Bu içeriğimizde Valorant’ın resmi açıklamasıyla birlikte Valorant Gece Pazarı ne zaman başlıyor, Gece Pazarı ne zaman bitiyor sorularına cevap vereceğiz.
 


Valorant Hesap Satışı

 

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Çıkacak?

 

ValorLeaks’in Twitter sızıntısı, Valorant’ın resmi açıklamasıyla birlikte Valorant Gece Pazarı ne zaman başlıyor sorusuna cevap bulabiliyoruz. Valorant 6. Bölüm 3. Perde devam ederken Gece Pazarı’nın şaşırtan indirimlerle, enfes kozmetiklerle 8 Haziran’da geri dönecek.

 


Valorant Gece Pazarı Zaman Bitiyor?

 

8 Haziran 2023 tarihinde başlayan Valorant Gece Pazarı ne zaman bitiyor sorusuna ise Valorant’ın resmi açıklamasıyla 28 Haziran 2023 tarihinde Gece Pazarı’nın biteceği cevabını verebiliriz.

 

Valorant Gece Pazarı’na Nasıl Girilir?

 

Valorant Gece Pazarı’na nasıl girilir diye merak ediyorsanız Gece Pazarı Valorant'ta mevcut olduğunda oyunun açılış ekranının sağ üst köşesine bakmanız yeterlidir. Dikkatinizi çekmek için parıldayan küçük bir kart logosu ile belirtilir. Bu simgeye tıklamanız yeterlidir ve size tüm indirimli ürünlere erişim hakkı verilir. Tek yapmanız gereken kartları çevirmek ve bu size hangi skinin sunulduğunu ve indirim yüzdesini gösterecektir. Ek olarak, kartın arka planının rengi ve sağ alt köşedeki küçük şekil skinin hangi seviyede olduğunu gösterecektir.

 

Sonuç olarak, Valorant'ın Gece Pazarı, oyuncuların istediği skinleri indirimli olarak satın almalarını sağlayan bir fırsat pazarıdır. Farklı stil ve temalara sahip özgün skinleri ile karakterinizi ve silahlarınızı öne çıkarırken aynı zamanda daha uygun fiyatlara istediğiniz skinlere sahip olabilirsiniz. Oyuncuların bu özelliği bilinçli ve stratejik bir şekilde kullanmaları, oyunun tadını çıkarırken aynı zamanda karakterlerinin tarzını da ortaya çıkarabilir.
 

 

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Haziran 2023 Gece Pazarı Duyuruldu! Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Başlıyor?

Valorant Gece Pazarı 8 Haziran 2023’te başlıyor.

Valorant Gece Pazarı Zaman Bitiyor?

Valorant Gece Pazarı 28 Haziran 2023’te bitiyor.

Valorant Gece Pazarı’na Nasıl Girilir?

Valorant oyun açılış ekranında sağ üst köşede bulunur.