2018’in En Çok Satan Steam Oyunları Açıklandı!

2018’in En Çok Satan Steam Oyunları Açıklandı!

Valve, yılsonuna yaklaşırken oyunlara çeşitli kategorilerde Steam’de en iyi performans gösteren oyunları listeledi. Bunlar çok satanlar, en iyi yeni çıkanları, en çok satan VR oyunları, erken erişimden çıkan en iyi oyunlar ve aynı anda en çok oynanan oyuncu şeklinde kategorilendirildi.

 

En çok satanlar listesi, dört kademede düzenlenmiş: 1. ila 12. en çok satanlar için platin, 13 ila 24 arasında altın, 25 ila 40 arasında gümüş ve 41 ila 100 arasında bronz.

 

Listelere bakılırsa bu yıl Steam'den en fazla satın alınan 12 oyun The Elder Scrolls Online, Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive, Rainbow Six Siege, Dota 2, PlayerUnknown's Battlegrounds, Monster Hunter: World, Sid Meier’s Civilization VI, Warframe, Assassin Creed Odyssey, Far Cry 5 ve Grand Theft Auto V oldu. 

 

Listede çoğunlukla oynaması ücretsiz ya da online oyunlar yer alıyor. Bu oyunların çoğu 2018'de de en çok oynananlar arasındaydı. Valve’ın, bu listelerde sıralama yapmaksızın oyunları sadece satış rakamlarına göre bölümlere ayırdığını belirtelim.

 

Steam Kış İndirimleri halen devam ederken bu oyunları indirimlere ek %15 indirim ile GameSatış güvencesiyle satın alabilirsiniz.


Steam Oyun Haberleri
Hitman 2, Steam’de Aralık Ayında Anlık Oyuncu Rekorunu Kırmayı Başardı!
<< Önceki Haber

Hitman 2, Steam’de Aralık Ayında Anlık Oyuncu Rekorunu Kırmayı Başardı!

13 Kasım 2018 tarihinde çıkışını yapan Hitman 2, Steam üzerinde Aralık ayı oyuncu rekorunu kırmayı başardı. Çevrimiçi içerikleri ile öne çıkan oyun, gelen yeni etkinliklerle birlikte oyuncu kitlesini elinde tutmakla kalmayıp daha da arttırdı! Yeni oyuncuların da oyunu almasıyla daha da yükselişe geçen Hitman 2, en çok oynanan oyunlar listesine 6. sıradan giriş yapmayı başardı. Aralık ayında anlık

27 Aralık 2018, 17:58
PC Oyun Haberleri
Zula’dan Oyunculara Yeniyıl Hediyesi!
Sonraki Haber >>

Zula’dan Oyunculara Yeniyıl Hediyesi!

Zula’da yeniyıla özel Zula Altın alarak Yeniyıl Kasası kazanma fırsatı! 54.000 ZA, 100.000 ZA ve 180.000 ZA satın alımlarınızda, Zula'dan Yeniyıl Kasası kazanıyorsunuz. 31.12 saat 23:59'a kadar sürecek bu kampanyayı kaçırmayın. Kampanyanın geçerli olduğu Zula Altın miktarı ve hediye olarak verilecek Yeniyıl Kasası detayları aşağıdaki gibidir; ZA Miktarı Hediye Edilecek Yeniyıl Kasası Ade

31 Aralık 2018, 11:30
Arama sonuçları