American Truck Simulator

American Truck Simulator

SCS Software bünyesinde geliştirilip 2 Şubat 2016 tarihinde yine geliştirici firma olan SCS Software tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan tır simülasyon oyunu American Truck Simulator karşınızda. Bizleri Amerika’nın eşsiz topraklarına doğru  büyülü bir yolculuğa çıkaran oyun, eşsiz bir sürüş deneyiminin yanı sıra, gözlerimizin parıldamasına yol açan grafikleri ile de gönlümüzdeki tahta kurulmayı rahatlıkla başarıyor. Bildiğiniz gibi ülkemizde simülasyon oyunlarına karşı hatırı sayılır bir ilgi var. Özellikle otobüs ve tır simülasyonlarına karşı ülke olarak ayrı bir ilgi duyduğumuz aşikar. Büyük kitleler tarafından oynanan bu simülasyon oyunları bizler için hem oldukça eğlenceli hem de ilgi çekici oyunlar arasında yer alıyor. İşte bu oyunlardan biri de American Truck Simulator!

 

american truck simulator steam

 

Oyuna ilk giriş yaptığımızda karşımıza seçenekler çıkmaya başlıyor. İlk olarak cinsiyetinizi seçiyorsunuz ve devam ediyorsunuz. Cinsiyetinizi seçtikten sonra karşınıza seçtiğiniz cinsiyet ne ise o cinsiyete ait profil fotoğrafları çıkıyor ve hoşunuza giden bir profil fotoğrafı seçip devam ediyorsunuz. Hemen arkasından profilinizi ve ileride kuracağınız şirketin bilgilerini oluşturuyorsunuz. Bu  bilgiler arasında şirketinizin adı, sembolü ve çekici seçeneği yer alıyor. Bunları da seçtikten sonra kendinizi ana menüde buluyorsunuz ve bu noktadan sonra geriye  kendinize bir iş seçip ilk teslimatınız için yola çıkmak kalıyor. İlk teslimat görevleri kısa mesafeli teslimatlar oluyor ve bu mesafe süresi siz oyun içinde level atladıkça uzamaya başlıyor. Oyun içinde katettiğiniz kilometre miktarı kadar yavaş yavaş seviye atlamaya başlıyorsunuz ve atladığınız her seviyenin sonunda beceri puanları elde ediyorsunuz. Bu elde ettiğiniz beceri puanlarınızı, menüde bulunan  Beceriler bölümüne giriş yaparak hangi becerinizi yükseltmek istiyorsanız orada kullanıyorsunuz ve usta bir şoför olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Siz, oyunun ilk görevlerinde dışarıdan işler alarak şoförlüğünüzü konuşturup, teslimatlarınızı yaparken bir müddet sonra banka tarafından size bir mail geliyor. Bu mail ile birlikte banka, size kendi şirketinizi kurabilmek için kredi verebileceğini söylüyor ve eğer kabul ederseniz bir şirket kuracak kadar bir miktarı sizlere kredi olarak veriyor. Krediyi çekip, şirketinizi kurup, kendinize ait bir çekici satın aldıktan sonra işte gerçek oyun başlıyor. Bu noktadan sonra tüm teslimatlarınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmek ve şirketinizi geliştirmek kalıyor. Şirketinizi geliştirdikçe kendinize farklı şehirlerde garajlar, yeni çekiciler ve şirketinizde çalıştırmak için işe yeni şoförler alabiliyorsunuz. 

 

american truck

 

American Truck Simulator’un en güzel özelliklerinden bir ise şehir içlerindeki yolların daha kalabalık olması. Yani siz şehir içindeyken günlük trafik akışına ve çevrede dolaşan insanlara tanıklık edebiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli, eğlenceli olduğu kadar da kaliteli bir tır simülasyonu olan American Truck Simulator yepyeni bir simülasyon deneyimi arayan oyuncular için biçilmiş kaftan. Steam’de 59 TL olan American Truck Simulator oyununu 29,50 TL gibi en  ucuz fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz.

 

 


PC Oyun Haberleri
Assassin’s Creed Odyssey Duyuruldu
<< Önceki Haber

Assassin’s Creed Odyssey Duyuruldu

Ubisoft daha fazla dayanamadı ve bombayı patlatarak efsanevi Assassin’s Creed serisinin son oyunu olacak olan Assassin’s Creed Odyssey oyununu Twitter üzerinden kısacık bir video ile serinin hayranlarına duyurdu. Bu zamana kadar sızıntı haberlerle ve belli belirsiz bir görsel ile birlikte kulaktan kulağa yayılan oyunun çıkış yapıp yapmayacağı dahi belli değildi lakin konusu ve geçeceği dönem ile il

01 Haziran 2018, 11:19
Diğer Haberler
Rainbow Six Siege Türkiye Lansmanı  Yapıldı
Sonraki Haber >>

Rainbow Six Siege Türkiye Lansmanı Yapıldı

Ubisoft öncülüğünde Türk oyun basınına tanıtılan Rainbow Six Siege’nin Türkçe versiyonu hem yayıncıların hem de oyun basın mensuplarının beğenisini aldı. Daha önceden yaptığımız Rainbow Six Siege güncelleme haberi ile bahsettiğimiz Para Bellum güncellemesinin gelişi ile birlikte Türkçe alt yazı desteği de oyuna eklenecek. Haberi merak eden arkadaşlar Rainbow Six Siege Oyununa Yeni Güncelleme Geliyo

01 Haziran 2018, 16:45
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları