Anthem VIP ve Herkese Açık Demo Tarihleri Açıklandı!

Anthem VIP ve Herkese Açık Demo Tarihleri Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen The Game Awards sırasında uzun zamandır beklenen Anthem'in VIP ve herkese açık demo tarihleri EA ve BioWare tarafından duyuruldu! Demolar Xbox One, PS4 ve bilgisayar için Origin üzerinden oynanabilecek.


Anthem'i Origin üzerinden ön sipariş vermiş kullanıcılar ve EA Access ile Origin Access üyeliği bulunanan kullanıcılar 25 Ocak 2019'da VIP Demo'ya erişim hakkı kazanacaklar. Diğer oyuncular ise Anthem'i deneyimlemek için 1 Şubat 2019'u beklemek zorundalar.


VIP Demo oyuncuları Anthem dünyasının tehlikeleri ile karşılaşacak ilk Freelancer'lar olacaklar ve öncü ruhlarına karşılık olarak oyun içerisinde özel bir kutlama hediyesine sahip olacaklar. Ayrıca VIP Demo'da kazandıkları ilerlemeleri Herkese Açık Demo'da devam ettirebilecekler. Herkese Açık Demo boyunca yapımcılar tarafından oyun içerisinde özel sürprizler olabilecek.


Oyunun baş düşmanı The Monitor'un da göründüğü son tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 PC Oyun Haberleri
PUBG'nin Karlı Haritası Vikendi için Oynanış Videosu Yayınlandı!
<< Önceki Haber

PUBG'nin Karlı Haritası Vikendi için Oynanış Videosu Yayınlandı!

PUBG 1 yıldır geliştirmekte olduğu yeni haritası Vikendi isimli kar haritasının The Game Awards 2018’de yayınlandığını "PUBG'ye Kış Haritası Geliyor!" haberimizde duyurmuştuk.. Ve ardından haritada yer alan detaylar ile dikkat çeken PUBG kar haritası Vikendi oynanış videosu oyun geliştiricileri tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. PUBG Oyuncuları tarafından merakla beklenen Vikendi

10 Aralık 2018, 12:20
PC Oyun Haberleri
Super Meat Boy Forever 1 Yıllığına Epic Games'e Özel Olacak
Sonraki Haber >>

Super Meat Boy Forever 1 Yıllığına Epic Games'e Özel Olacak

İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen Super Meat Boy kullanıcıların oldukça beğenisini toplamış ve katıldığı bir çok yarışmadan ödülle ayrılmıştı. Hal böyle olunca oyunun tasarımcıları Edmund Mcmillen ve Tommy Refenes ikinci bir Super Meat Boy için kolları sıvadı. Ve dün itibari ile oyunun çıkış tarihi de netleşti, Nisan 2019. İsminin Super Meat Boy Forever olacağı açıklanan oyunun fragmanına al

10 Aralık 2018, 14:01
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları