Apex Legends’ın Yeni Etkinliği Duyuruldu!

Apex Legends’ın Yeni Etkinliği Duyuruldu!

Battle royale oyunları arasında çıktığı andan kısa bir süre içinde oldukça çok fazla oynanan Apex Legends yeniliklere ve iyileştirmelere devam ediyor. Çıktığı günlerde olduğu gibi yoğun bir ilgi kalmasa da oyun için geliştirmeler devam ediyor. Yeni sezonun oyuncular tarafından beğenilmemesi üzerine Apex Legends, oyuncu kaybı yaşamıştı. Ancak yeni bir etkinlik duyurusu yaparak oyunu tekrar canlandırmaya çalışıldığı açıkça görülüyor. 

 

Çıktığı günlerde ki kadar çok olmasa da halen büyük bir oyuncu kitlesi tarafından ilgiyle oynanmaya devam eden Apex Legends için yeni etkinlik geliyor. Gelecek yeni etkinlik The Legendary Hunt, 4 Haziran 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Tüm platformlarda iki hafta boyunca devam edecek etkinlikte oyuncular birbirinden güzel hediyeler kazanacak. 

  

Yeni etkinliğin yanında 7 Haziran ve 10 Haziran tarihleri arasında oyuncular iki kat fazla XP kazanabilecekler. 2. sezon ile oyunculardan gelen geri dönüşlere göre iyileştirmeler ile oyun daha iyi bir hale getirilecek. Sizde şimdi en ucuz Apex Legends Coins’i GameSatış üzerinden satın alarak, oyun içinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
Fortnite 9. Sezon 4. Hafta Görevleri Belli Oldu
<< Önceki Haber

Fortnite 9. Sezon 4. Hafta Görevleri Belli Oldu

Epic Games, Fortnite’ın 9. sezonun 4. hafta görevlerini açıkladı. Birbirinden farklı ve keyifli görevlerin yer alacağı görev dizini arasında en dikkat çeken görev, holografik bir domates kafa içinde dans etmek oldu. Ücretsiz Olarak Gelen Görevler Keskin nişancı silahı ile rakiplere hasar verme Holografik domates kafanın içinde dans etme Efsanevi silahla eleme Battle Pass ile Gelen Görevle

31 Mayıs 2019, 14:08
PC Oyun Haberleri
Fifa 20 Değişiklikleri Paylaşıldı! Fifa 20'de Neler Olacak?
Sonraki Haber >>

Fifa 20 Değişiklikleri Paylaşıldı! Fifa 20'de Neler Olacak?

Çıkışından bu yana önemli değişiklik ve güncellemeler yapılmasına rağmen Fifa 19'un oynanışında bir çok sorun yaşandı. EA Sports ise yaptığı açıklamada Fifa 20 oyununda neleri değiştireceklerini, Fifa 20 oynanışın nasıl olacağını ve nelerin güncelleneceğini paylaştı. Fifa 20 çıkış tarihi yaklaştıkça EA Sports oyun ile ilgili bilgileri paylaşmaya başladı. Fifa 20 ve sonraki oyunlarda önemli değişi

31 Mayıs 2019, 15:59
Arama sonuçları