BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?

BIOMUTANT Hakkında Ne Biliyoruz ?

 

THQ Nordic'in yeni yapımı olacak Biomutant'ı hepimiz merakla bekliyoruz. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, oyun hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Biomutant, masalsı bir Kung-Fu RPG oyunu. Açık dünyada mutant yeteneklerinizi karıştırıp değişik bir oynanış mekaniği ile maceraya atılıyoruz. Geliştirici ekibin verdiği bilgilere göre, oyunda topladığımız parçalar, sahip olduğumuz silahta değişiklikler meydana getirebiliyor. 500 binden fazla silah kombinasyonunun bulunduğu oyunda, karakterimizin de bir silaha dönüşebileceğini söylesek ? Tahmin edeceğiniz üzere, mutant olan karakterimiz iki farklı mutasyon tipine sahip. Silahların genellikle yakın dövüş için tasarlandığı Biomutant, senaryosuyla da dikkat çekmeyi başarıyor. 

BIOMUTANT Senaryosu ile İlgi Çekmeyi Başarıyor 


Yaşam Ağacı adı verilen ve gezegenin varoluşunda rol oynayan kutsal bir ağaç var. Bu ağaç, ağır bir hastalığa yakalanınca, ana karakterimiz olaya el atıyor ve Yaşam Ağacını iyileştirmek için diğer kabileleri toplamaya karar veriyor. Eğer gereken yapılmazsa ve Yaşam Ağacı iyileştirilemezse, Yeni Dünya yok olacak. Ağacın etrafında 7 adet bölge mevcut. Oyuncular bu bölgelerden birinde oynayabiliyor. 
Oyunun tek bir sona sahip olmayacağını da belirten THQ Nordic, efsanevi yapımları sonrası, Biomutant ile de oldukça gündemde olacak gibi görünüyor. THQ Nordic oyunlarının Steam'de indirime girdiğini de belirtelim. ELEX,  This is The Police 2, Wreckfest indirime giren oyunlardan birkaçı. 


Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
PUBG'ye Antrenman Haritası Geliyor
<< Önceki Haber

PUBG'ye Antrenman Haritası Geliyor

Battle Royale oyun türünün gündemden düşmeyen oyunu PUBG, yeni bir içerikle karşımıza çıkıyor. Brendan Greene, paylaştığı bir tweet ile, oyuna yeni içerikler ekleneceğini belirtmişti. Detaylı bir bilgi paylaşılmadığı için, oyuncuların aklında birden fazla ihtimal vardı. Bu yeni içeriğin ise 2x2 km'lik bir antrenman haritası olduğu ortaya çıktı. PUBG Antrenman Modu Neler İçeriyor ? Paraşüt iniş

23 Ağustos 2018, 16:03
PC Oyun Haberleri
Strange Brigade'in Çıkmasına Saatler Kaldı
Sonraki Haber >>

Strange Brigade'in Çıkmasına Saatler Kaldı

Merakla beklenen ve şu an Steam'de ön siparişte olan, Rebellion'ın yeni oyunu Strange Brigade, 28 Ağustos'ta oyuncularla buluşacak. 1930'lu yıllarda Mısır'da geçen Strange Brigade'in kökeni 4000 yıl öncesine dayanıyor. Kraliçe Seteki'nin tahttan indirilmesi ve isimsiz bir mezara hapsedilmesinden sonra, mezar 1930 yılında Edgar Harbin tarafından bulunur. İstemeden kraliçenin lanetine maruz kalan H

27 Ağustos 2018, 16:39
Arama sonuçları