Black Desert Online Archer Sınıfı Detaylı Özellikleri

Black Desert Online Archer Sınıfı Detaylı Özellikleri

Black Desert Online son güncelleme ile geçtiğimiz günlerde oyuna yeni bir sınıf eklemişti. BDO dünyasında hemen hemen her karakterin bir kadın bir de erkek sınıfı mevcut. Archer'da Ranger'in erkek karakteri diyebiliriz. 

 

Uzak mesafe saldırı sınıfında olan Archer, düşmanlarına iki silahıyla beraber aynı anda uzaktan hasar verirken aynı zamanda özel uyanış silahıyla da fazlasıyla hasar verebilen silaha sahiptir. Çevik ve esnek olan bu karakterin bu kadar hasar ağırlıklı olmasının tabi ki dezavantajları da yok değil. Yakın saldırı sınıfındaki karakterlere karşı oldukça savunmasız yani bir hayli kırılgan.

 

Genel olarak amacımız PvP'de uzaktan saldırarak hayatta kalmaya çalışmak olacak. Çılgın kombolara sahip olan Archer, rakiplerini kovalarken kaymaları ve atış yaparken sıçramasının ardından da inişini gerçekleştiren kendi etrafında bir tur dönerek tekrar atış yapmasını sağlayan "Kite" yeteneğinin kralı diyebiliriz.

 

Yeteneklerinin bekleme süreleri yapılan combolara göre esneklik gösteriyor. Vur Kaçta sınıfının en iyisi olmakla beraber, PvP'de düşmanlarının canını bir hayli sıkacağa benziyor.  

 

Arena ve bölge savaşlarında Ranger'ın yerini alacağından eminiz. 

 

Oyunla ilgili diğer detaylı bilgileri daha önce hazırladığımız Black Desert Online Rehberi'nde inceleyebilirsiniz. 

 

                                   

 


PC Oyun Haberleri
League of Legends şampiyon ve kostüm indirimi! (21.12 - 24.12)
<< Önceki Haber

League of Legends şampiyon ve kostüm indirimi! (21.12 - 24.12)

League of Legends’te pazartesiye kadar geçerli %50 indirimli şampiyonlar ve kostümler: İndirimdeki Kostümler İndirimdeki kostümlerle şampiyonlarınız yeni bir görünüme sahip olsun! Komando Lux 520 260 RP Ejderkatili Jarvan IV 750 375 RP Deli Bilimadamı Ziggs 975 487 RP Shurima Çöllü Zilean 975 487 RP İndirimdeki Şampiyonlar İndirimdeki şampiyonları koleksiyonunuza ekleyin.

21 Aralık 2018, 13:39
PC Oyun Haberleri
Zula Yarı Finaller Bugün Başlıyor
Sonraki Haber >>

Zula Yarı Finaller Bugün Başlıyor

Zula Süper Lig İkinci Sezon yarı final müsabakaları bugün başlıyor. Kıran kırana geçen 2. sezonun ardından finallere katılmaya 4 takım hak kazandı. Galatasaray Espor, Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe bugün oynanacak maçlarla final için mücadele verecek. Normal sezonu 2. sırada tamamlayan Gamers of Future ve 3. sırada tamamlayan Oyun Hizmetleri bugün saat 15:00'da karşı karşıya g

22 Aralık 2018, 14:10
Arama sonuçları