Call of Duty: Mobile iOS ve Android için Yayınlandı!

Call of Duty: Mobile iOS ve Android için Yayınlandı!

Günümüzün en çok sevilen ve oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile'a rakip olmaya hazırlanan Call of Duty: Mobile sonunda Android ve iOS için yayınlandı.

 

Battle Royale denince akla ilk gelen PUBG Mobile oluyordu, yakın zamanda Fortnite mobile oyununu çıkarmış fakat PUBG Mobile kadar popüler olamamıştı.

 

Bugün yayınlanan Call of Duty: Mobile Battle Royale türüne yeni bir soluk getirdi. PUBG Mobile'ı tahtından etmeye hazırlanan COD, Emulatorde de oynanabilecek. Farklı modları ve 5 farklı haritası ile rakabete katılan oyuncular, emulator sayesinde klavye ve mouse ile oynayabilecek.

 

Gameloop Android Emulator oyunun resmi iş birlikçisi olduğu açıklandı. COD:Mobile, Activision tarafından yakın zamanda beta olarak yayınlanmıştı. Açık beta sürecinde oyunculardan aldığı geri bildirimlerde başarısız ağ performası ve çökme problemleri ile karşı karşıya gelmişti. Son çıkan sürümünde bu tarz sorunların ortadan kalktığını belirtiler.

 


PC Oyun Haberleri
Apex Legends 3. Sezon Bugün Başlıyor!
<< Önceki Haber

Apex Legends 3. Sezon Bugün Başlıyor!

Çıktığı günden bu yana birçok oyuncu tarafından halen oynanmaya devam eden Apex Legends’ın 3. sezonu heyecanla bekleniyor. Her sezon olduğu gibi oyuna Crypto adında yeni karakter Meltdown sezonu ile birlikte oyuna eklenecek. Yeni karakter Crypto güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek. Apex Legends 3. Sezon ile yeni karakter dışında oyuna World Edge adında yeni bir harita da oyuna gelecek. World

01 Ekim 2019, 10:51
PC Oyun Haberleri
Fortnite Cadılar Bayramı Kostümleri Sızdırıldı
Sonraki Haber >>

Fortnite Cadılar Bayramı Kostümleri Sızdırıldı

Ekim sonunda kutlanacak Cadılar Bayramı için Fortnite oyuncular için birbirinden güzel kostüm hazırlığında! Sızıntı olarak 1 ay önceden öğrendiğimiz, Fortnite Cadılar Bayramı kostümleri ortaya çıktı. Henüz resmi olarak duyurusu yapılmayan Fortnite Cadılar Bayramı skinleri 9 tane olacak. Herhangi bir görsel bulunmayan kostümlerin isimleri liste olarak paylaşıldı. Bu yıl Cadılar Bayramı ile birlikt

01 Ekim 2019, 13:48
Arama sonuçları