CS GO da Cadılar Bayramını Yeniliklerle Kutluyor !

CS GO da Cadılar Bayramını Yeniliklerle Kutluyor !

 

Bildiğiniz üzere Cadılar Bayramına çok az bir zaman kaldı. Çoğu oyun firması Cadılar Bayramı'na özel etkinlikler, yenilikler, güncellemeler yapıyor. CS GO da geri kalmadı ve biz de kutluyoruz, bizim de bayramımız dedi ve çok güzel yenilikleri oyuncularına sundu. 

 

CS GO Cadılar Bayramı Yenilikleri

Yapılan güncelleme ile, Casual, Demolition ve Uçan Gözcü oyun modlarında oyuncular hayalet olarak round sonuna kadar oynayabiliyor. Hayaletler yalnızca diğer hayalet olarak oynayan oyuncular tarafından görülebiliyor.  Tavuklar bile zombiye dönüşebiliyor hatta bu tavuklar duvarların içinden dahi geçebiliyor. İki adet balkabağı futbol topu, Cadılar Bayramı boyunca haritaların rastgele bölgelerinde görülebilecek. Aman dikkat, silahınızın içinden şekelermeler de çıkabilir ! 
Halloween güncellemesini yapmışken, haritalara da bir el atalım diyen Valve, gereken düzeltme işlemlerini de yapmış gibi görünüyor. Radar şeklini yeni bir hale getirilmiş, harita kullanımındaki sorunları giderilmiş ve birkaç hatalı çarpışma düzeltilmiş. 


CS GO Yeni Cabblestone 

Bildiğiniz Cabblestone'u tamamen unutun. Çünkü haritayı neredeyse baştan yaratmışlar. Connector artık Long A ile Underpass'in arasında yer alıyor. Underpass'e bir de pencere eklenmiş. B'ye doğru giden bir koridor da mevcut. Aynı zamanda Cadılar Bayramı boyunca eklenen korku temasıyla haritada oynayabiliyorsunuz. Tabutlar, yanan ateşler, gecenin o karanlığı derken, gerçekten Cabblestone bambaşka bir haritaya dönüşmüş desek yeridir. 

Yenilikler hakkında düşündüklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı
<< Önceki Haber

Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı

Cadılar Bayramı Fortnite'ta Kutlanır ! Dünyayı kasıp kavuran Fortnite'ın, Cadılar Bayramı için de mükemmel yeniliklerle karşımıza çıkacağından hiç şüphemiz yoktu. Beklediğimiz gibi de oldu ve Fortnite harika bir Cadılar Bayramı etkinliğini oyuncularına sundu. Dünya çapında çok geniş bir oyuncu kitlesini bünyesinde toplamayı başaran Fortnite Cadılar Bayramı etkinliği için EpicGames'ten gelecek hab

25 Ekim 2018, 09:11
PC Oyun Haberleri
Trine 4 The Nightmare Nihayet Duyuruldu
Sonraki Haber >>

Trine 4 The Nightmare Nihayet Duyuruldu

Frozenbyte tarafından geliştirilen Trine serisi için yeni Trine oyunu nihayet duyuruldu. Oyunu oynarken, özellikle Trine 2 Complete Story beni tamamen oyunun içine sürüklemiş ve zaman algımdan tamamen koparmıştı. Eğer siz de Trine sevenlerdenseniz, Trine 3'te oyunun bir düşüşe geçtiğini biliyorsunuzdur. Trine 4: The Nightmare, serinin yeni oyunu olarak 2019'da oyuncularla buluşacak. Trine 4 The N

25 Ekim 2018, 11:33
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları