Euro Truck Simulator 2’e Türk Şehirleri Geliyor!

Euro Truck Simulator 2’e Türk Şehirleri Geliyor!

Tır sürme simülasyonu olarak bilinen ve simülasyon oyunları arasında en çok oynanan Euro Truck Simulator 2 için yeni ek paket geliyor. Yeni gelecek Euro Truck Simulator 2 DLC’si ile birlikte Türk şehirleri eklenecek.

 

Ek paketlerle oyuna yenilik ve güncelleme getirmeye devam edilen ETS2 için Road to the Black Sea ek paketi duyuruldu. Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea paketi ile Türkiye’den İstanbul ve Edirne gibi şehirler de yer alacak. Steam üzerinde açılan paketin bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

 

Siz de GameSatış güvencesi ile ek paketlerle birlikte indirimli Euro Truck Simulator 2’yi satın alabilir, Türkiye’de yük taşımanın keyfini sürebilirsiniz.

 


Mobil Oyun Haberleri
Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu!
<< Önceki Haber

Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Tencent’in uzun süredir üzerinde çalıştığı Call of Duty Mobile için beklenen çıkış tarihi açıklandı. İçerisinde birçok mod bulunacak oyunda Battle Royale modu da yer alacak. Call of Duty Mobile, 1 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak. Call of Duty Mobile, 1 Ekim tarihi itibariyle Android ve IOS kullanıcıları için tüm ülkelerde erişime açılacağı duyuruldu. Call of Duty, Call of Duty Modern Warfare

20 Eylül 2019, 13:31
PC Oyun Haberleri
John Wick Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı
Sonraki Haber >>

John Wick Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz aylarda aksiyon filmlerinin son günlerde en popüler olanı John Wick için bir oyun geliştirildiği duyurulmuştu. John Wick Hex adını taşıyan oyunun çıkış tarihi bugün açıklandı. John Wick Hex için çıkış tarihi 8 Ekim olarak duyuruldu. Sıra tabanlı oynanışa sahip olacak John Wick Hex çıkış tarihi ile birlikte yeni bir fragman da yayınlandı. Keanu Reeves ile popülerleşmiş John Wick karakte

20 Eylül 2019, 13:38
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları