FIFA 19 RONALDO KRİZİ

FIFA 19 RONALDO KRİZİ

EA SPORTS FIFA 19 Ronaldo Düzenlemesi Yapacak Mı ?

Yakın tarihin en önemli transfer olaylarından biri dün itibariyle resmiyet kazandı. Futbolcu olarak kırılabilecek çoğu rekoru kıran, sadece Real Madrid efsanesi değil aktif bir futbol efsanesine dönüşen Ronaldo, bundan sonra futbol kariyerini İtalya'nın köklü kulüplerinden Juventus'ta sürdürecek. FIFA 19'un bütün tanıtm materyallerini "Real Madrid'li Ronaldo" üzerine kurgulayan EA Sports için pek çok düzenlemeyi beraberinde getiriyor. Fifa 19 Ronaldo kaosu oluşmadan EA Sports buna elbette ki düzenleme yapacak.Bilindiği üzere FIFA 18'de olduğu gibi FIFA 19'da da Ronaldo kapak yıldızı konumunda. Ancak Portekizli süper star, kapak görsellerinde ve tanıtım materyallerinde Real Madrid formasıyla yer alıyordu. Hatta oyunun fragmanında son sahnede bile Ronaldo'nun Real Madrid formasıyla Juventus'a röveşata ile gol attığı bir sahne (Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde atılan golü anımsatıyor) mevcut. Juventus'a atılan imza ile bu içerikler kaldırılacak mı merak konusu.

Durum sadece tanıtım materyallerinden ibaret değil.

Son iki oyundur Yolculuk modu, seriye adeta yeni bir soluk getirmişti. İddialar Alex Hunter'ın hikayesinin FIFA 19 ile sonlanacağı yönünde. Şimdiye kadar internete düşen görsellerde, Hunter'ın Real Madrid forması giydiğini ve idolü Ronaldo ile birlikte poz verdiğini görmüştük. Ronaldo'nun Juventus imzasıyla bu sahnenin ne hale geleceği de merak konusu oldu. Portekizli yıldız İtalyan ekibine imza atarak Alex Hunter'ın da mı kariyerini Serie A'ya yönlendirmiş oldu yoksa söz konusu sahnede bir başka Real Madrid'li yıldız mı göreceğiz, bunu zaman gösterecek.

 

 


Steam Oyun Haberleri
Insurgency-Sandstorm Ön Siparişte
<< Önceki Haber

Insurgency-Sandstorm Ön Siparişte

New World Interactive tarafından geliştirilen sevilen oyun Insurgency devam oyunu Insurgency-Sandstorm Eylül 2018'de bizlerle olacak. Steam platformunda ön siparişe açılan oyunun Eylül'ün kaçında çıkacağı ise henüz belli değil. Insurgency-Sandstorm ön sipariş ile satın alan oyuncular, oyunun çıkmasına birkaç hafta kala Beta sürümü oynayabilecekler. Dört Oyun Modu ile Geliyor Peki ya hangileriyle?

12 Temmuz 2018, 13:48
PC Oyun Haberleri
Fortnite Sezon 5 Bizlerle
Sonraki Haber >>

Fortnite Sezon 5 Bizlerle

Dünya çapında oldukça geniş kitlesi olan Battle Royale oyunu Fortnite bir sezonu daha başlattı. Fortnite Sezon 5 geldi ve bu yeni sezonda bir dizi yeni kozmetik var. Sezon 4'ün Süper Kahramanlarla geçişi, sanki taraftarların haftalar boyunca söylediği zaman yolculuğu temasına uyan, özellikle viking derileriyle, heykelleriyle tarihsel bir hale geliyor. Fortnite 5. Sezonun başlamasıyla sezona özel Sa

13 Temmuz 2018, 14:20
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları