Fifa 20 Değişiklikleri Paylaşıldı! Fifa 20'de Neler Olacak?

Fifa 20 Değişiklikleri Paylaşıldı! Fifa 20'de Neler Olacak?

Çıkışından bu yana önemli değişiklik ve güncellemeler yapılmasına rağmen Fifa 19'un oynanışında bir çok sorun yaşandı. EA Sports ise yaptığı açıklamada Fifa 20 oyununda neleri değiştireceklerini, Fifa 20 oynanışın nasıl olacağını ve nelerin güncelleneceğini paylaştı.

 

Fifa 20 çıkış tarihi yaklaştıkça EA Sports oyun ile ilgili bilgileri paylaşmaya başladı. Fifa 20 ve sonraki oyunlarda önemli değişikliklere gitmeyi planladıklarını belirten EA Sports yetkilileri ne yazık ki bu geliştirmeleri ve değişiklikleri Fifa 19'a ekleyemeyeceklerini belirttiler.Fifa 19 süresince aldıkları geri dönüşümlerin üzerinde duran EA Sports, bu süreçte toplayacakları tüm geri dönüşümleri dikkate aldıklarını ve FIFA 20 için önemli olduğunu belirtti.

 

Aşağıda Fifa 20 için planlanan değişiklikleri bulabilirsiniz;

 

AI (Yapay Zeka) Savunması: Elle (Manual) savunmayı daha önemli kılmak için savunma sisteminde yeniliğe gidiliyor. Otomatik ve ikinci adam presi güçsüzleştirilirken kontrol edilmeyen oyuncuların tepkileri azaltılacak.
 

1v1 ve Ayarlı Şutlar: 1v1 durumlardaki şutların başarısı artırılacak. Ayak dışı vuruşlar sadece "Ayak dışı vuruş" özelliğine sahip oyuncular tarafından yapılacak. Oyuncular şutları üzerinde daha fazla kontrole sahip olacak. Yeşil ayarlı şut aralığı küçülecek ve isabeti azaltılacak. Aynısı 180 derece şutlar için de geçerli olacak.
 

Vole Şutlar ve Ortalar: Topu kaldırarak yapılan voleler ve ortalar (El Tornado ve Bolasie Flick ortaları gibi) son zamanlarda iyice yaygınlaştı. Bu konuda değişikliğe gidilecek ve isabet oranları tekrar ayarlanacak. 


Zincirleme Yetenek Hareketleri: Zincirleme yetenek hareketlerinin (La Croqueta gibi) çok güçlü olmasından dolayı iki veya daha fazla yetenek hareketi yapılırken hata yapılma ihtimali eklenecek. Aynı zamanda daha karışık yetenek hareketleri daha az başarı şansına sahip olacak.


Ortalarda Pozisyon Alma: Kafa vurucuların ceza alanının dışında yer alması, kısa boylu savunmacıların uzun boyluları rahatlıkla marke etmesi gibi sorunlar giderilecek.


Elle Kaleci Kontrolü: Fifa 19'un başlarında yapılan güncellemeye ilave olarak kalecinin elle kontrolündeki hızı önemli ölçüde azaltılacak.


Paslaşma: Pas isabeti daha akılcı bir şekilde güncellenecek. Zor pasların daha yavaş ya da daha isabetsiz olması sağlanırken kolay pasların hata oranı azaltılacak. L1+R1+X ile yapılan paslar kaldırılacak ve yeni pas özelliği eklenecek. Oyuncu kontrollü aşırtma paslar savunmayı aşmak için kullanmak üzere eklenecek.


Oyuncu Değiştirme: Zaman zaman gerçekleşen işaretçinin yanlış oyuncuya geçmesi, otomatik oyuncu seçimi, sağ analog ile oyuncu seçimi gibi konularda önemli geliştirmeler yapılacak.

 

EA Sports FIFA'nın topluluk yöneticisi Corey Andress'e göre Fifa 20 hakkında 8 Haziran tarihinde ve yaz boyunca bilgiler paylaşılmaya devam edecek. Aynı zamanda topluluktan gelen sorular da yanıtlanacak. 

 

Fifa 20 oyunu çıkana kadar indirimli Fifa 19 satın alın ve siz de son yılların en çok oynanan futbol oyununda kendinizi gösterin.


PC Oyun Haberleri
Apex Legends’ın Yeni Etkinliği Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Apex Legends’ın Yeni Etkinliği Duyuruldu!

Battle royale oyunları arasında çıktığı andan kısa bir süre içinde oldukça çok fazla oynanan Apex Legends yeniliklere ve iyileştirmelere devam ediyor. Çıktığı günlerde olduğu gibi yoğun bir ilgi kalmasa da oyun için geliştirmeler devam ediyor. Yeni sezonun oyuncular tarafından beğenilmemesi üzerine Apex Legends, oyuncu kaybı yaşamıştı. Ancak yeni bir etkinlik duyurusu yaparak oyunu tekrar canlandır

31 Mayıs 2019, 14:11
ESpor Haberleri
VFŞL 2019 Yaz Mevsimi Fikstürü Belli Oldu
Sonraki Haber >>

VFŞL 2019 Yaz Mevsimi Fikstürü Belli Oldu

League of Legends VFŞL 2019 Yaz Mevsimi takım kadroları belli olduktan sonra ilk 5 haftanın fikstürü duyuruldu. VFŞL 2019 Yaz Mevsimi’nin ilk karşılaşması 1907 Fenerbahçe Espor - Bahçeşehir SuperMassive arasında 8 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek. 8 Haziran Cumartesi 1907 Fenerbahçe Espor - Bahçeşehir SuperMassive / Saat 14:00 Beşiktaş Esports - Bursaspor Esports / Saat 15:00 Dark Pas

03 Haziran 2019, 11:12
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları