Fortnite 100 Milyon Dolar Ödül Dağıtacak

22-05-2018

Battle Royal oyun türünün tüm dünyayı kasıp kavuran nitelikteki efsane oyunu, PUBG’nin ezeli rakibi Fortnite, akıllara zarar bir haber ile yeniden karşımıza çıktı. Biliyorsunuz ki Fortnite, çıktığı ilk günden itibaren hızlı bir şekilde yükselişe geçmiş ve anlık kullanıcı sayısı olarak da PUBG’yi geride bırakmıştı. Ayrıca sık sık getiririlen güncellemeler ve yeniliklerle de oyunu sürekli güncel tutan ve oyuncuların talepleri doğrultusunda hareket etmekten çekinmeyen Epic Games firması, şimdilerde ise e-Spor oyuncularını zevkten havalara uçuracak bir haberle karşımıza çıktı. 

                                                                

Ödül Tam 100 Milyon Dolar

Biliyorsunuz ki e-Spor günümüzde hızla yayılan ve oldukça rağbet gören bir spor dalı. Ülkemizdeki genç oyuncular tarafından da oldukça ilgi duyulan ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyük başarılara imza attığımız günümüzün spor dalı e-Spor, gün geçtikçe dünya genelinde etkisini arttırarak büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor. Durum böyle olunca e-Spor dalı firmalar tarafında da fazlasıyla teşvik ediliyor. Bunun son örneği olarak da Epic Games firmasını gösterebiliriz. 
Geçtiğimiz günlerde Epic Games, 2018-2019 sezonu ödül havuzuna tam 100.000.000 $ katkıda bulunacağını açıklayarak, dünya genelindeki Fortnite oyuncularını şaşkına uğrattı. Epic Games yaptığı açıklamada, rekabet odaklı oyunculuğa destek verdiklerini ancak yaklaşımlarının artık farklı olacağını, ayrıca daha kapsayıcı bir tavır sergileyeceklerini belirtti. Açıklamanın sonunda ise detayları ilerleyen zamanlarda açıklayacaklarını söylediler. 

En uygun fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden Fortnite ve Fortnite V Papel satın alabilirsiniz. 
 

Arama sonuçları