Fortnite 100 Milyon Dolar Ödül Dağıtacak

Fortnite 100 Milyon Dolar Ödül Dağıtacak

Battle Royale oyun türünün tüm dünyayı kasıp kavuran nitelikteki efsane oyunu, PUBG’nin ezeli rakibi Fortnite, akıllara zarar bir haber ile yeniden karşımıza çıktı. Biliyorsunuz ki Fortnite, çıktığı ilk günden itibaren hızlı bir şekilde yükselişe geçmiş ve anlık kullanıcı sayısı olarak da PUBG’yi geride bırakmıştı. Ayrıca sık sık getiririlen güncellemeler ve yeniliklerle de oyunu sürekli güncel tutan ve oyuncuların talepleri doğrultusunda hareket etmekten çekinmeyen Epic Games firması, şimdilerde ise eSpor oyuncularını zevkten havalara uçuracak bir haberle karşımıza çıktı. 
 

fortnite turnuva
 

Ödül Tam 100 Milyon Dolar

Biliyorsunuz ki Espor günümüzde hızla yayılan ve oldukça rağbet gören bir spor dalı. Ülkemizdeki genç oyuncular tarafından da oldukça ilgi duyulan ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyük başarılara imza attığımız günümüzün spor dalı Espor, gün geçtikçe dünya genelinde etkisini arttırarak büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor. Durum böyle olunca Espor dalı firmalar tarafında da fazlasıyla teşvik ediliyor. Bunun son örneği olarak da Epic Games firmasını gösterebiliriz. 


Geçtiğimiz günlerde Epic Games, 2018-2019 sezonu ödül havuzuna tam 100.000.000 $ katkıda bulunacağını açıklayarak, dünya genelindeki Fortnite oyuncularını şaşkına uğrattı. Epic Games yaptığı açıklamada, rekabet odaklı oyunculuğa destek verdiklerini ancak yaklaşımlarının artık farklı olacağını, ayrıca daha kapsayıcı bir tavır sergileyeceklerini belirtti. Açıklamanın sonunda ise detayları ilerleyen zamanlarda açıklayacaklarını söylediler. 

En uygun fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden Fortnite ve Fortnite V Papel satın alabilirsiniz. 


PC Oyun Haberleri
PUBG’de Dev İndirim! Yalnızca 45 TL
<< Önceki Haber

PUBG’de Dev İndirim! Yalnızca 45 TL

Tüm dünyayı kasıp kavuran Battle Royale oyunun modunun en önemli ismi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani bizim tabirimizle PUBG, GameSatış sitesinde kısıtlı bir süre için yalnızca 45 TL. En ucuz PUBG'yi GameSatış adresinden satın alabilirsiniz. En ucuz PUBG fiyatı yalnızca GameSatış adresinde. Ayrıca 23 Haziran 2018 tarihinde İstanbul Volkswagen Arena’da düzenlenecek olan LG PUBG TAMGAME LİGİ

21 Mayıs 2018, 14:38
PC Oyun Haberleri
Total War: Three Kingdoms Çıkış Tarihi Belli Oldu
Sonraki Haber >>

Total War: Three Kingdoms Çıkış Tarihi Belli Oldu

Strateji oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan efsanevi savaş-strateji oyunu Total War’ın duyurulan yeni oyunu Three Kingdoms’ın çıkış tarihi gittikçe yaklaşıyor. Total War hayranlarının büyük bir merak ve iştahla bekledikleri oyun bakalım karşımıza ne gibi yeniliklerle ve görsellerle çıkacak hep birlikte göreceğiz. Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisi son olarak

22 Mayıs 2018, 13:48
Arama sonuçları