Fortnite 7.00 Yama Notları Açıklandı!

Fortnite 7.00 Yama Notları Açıklandı!

7. Sezon'un başlamasıyla yeni Savaş Bileti, X-4 Fırtınakanat uçağı ve Kaplamaları içeren Fortnite 7.00 güncellemesinin detayları açıklandı!


Oyun içerisinden 950 V-Papel'e satın alabileceğiniz Yeni Savaş Bileti, 100 seviye ve 100'den fazla ödül içeriyor. Savaş Bileti ile kazanılan özellikleri aşağıdaki tanıtım videosunda görebilirsiniz.7. Sezon ile gelen diğer bir özellik de Kreatif Modu. Bu modda oyuncular kendi adaları üzerinde hayal ettikleri dünyayı yaratabilir ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilirler.
Battle Royale moduna gelen bir başka yenilik ise X-4 Fırtınakanat Uçağı! Artık BR modunda 5 arkadaş X-4 Fırtınakanat Uçağı ile ada üzerinde hızlıca hareket edebilir ve istediğiniz zaman uçaktan atlayarak aksiyona dalabilirsiniz. 

 


Yeni Kaplamalar ile silahlarınızın ve araçlarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Savaş Bileti seviyeniz arttıkça yeni kaplamalar açabilirsiniz.

 


Dünyayı Kurtar Modu için eklenen yeni bölgeleri keşfederek Savaşa Devam hikâyesinin sonunu görebilir ve hediyenizi kazanabilirsiniz.
 

 

Tüm yama notlarını ve detaylarını buradan görebilirsiniz. Yeni sezonla birlikte keyifli oyunlar dileriz!


PC Oyun Haberleri
Fortnite'a Kreatif Modu Geliyor!
<< Önceki Haber

Fortnite'a Kreatif Modu Geliyor!

Fortnite'ın yapımcısı Epic Games tarafından açıklanan 7. Sezon ile birlikte oyuna yeni bir mod geliyor! Fortnite Kreatif Modu olarak açıklanan yenilikle birlikte 6 Aralık'tan itibaren Fortnite oyuncuları oyun içerisinde ada sahibi olacaklar ve kendi adalarını istedikleri gibi düzenleyip, kendi dünyalarını inşa edebilecekler! Savaş Bileti sahipleri 6-13 Aralık tarihleri arası adalarına erken eri

06 Aralık 2018, 10:28
PC Oyun Haberleri
Zula Süper Lig 7. Hafta Sonuçları
Sonraki Haber >>

Zula Süper Lig 7. Hafta Sonuçları

Türkiye'nin en iyi Zula ekiplerinin mücadele ettiği Zula Süper Lig'de 7 hafta sonuçlandı. Liderlik koltuğunda geçen sezonu namalup lider olarak tamamlayan Galatasaray Espor ekibi bulunuyor. İşte 7. hafta sonunda oluşan puan tablosu: Zula Süper Lig 7. Hafta maç sonuçları: Game of Future 2-0 Mod-Z Esports Outlaw Esports 0-2 Vengeance Esport Oyun Hizmetleri 2-0 Outlaw Esports 1907 Fenerbahç

06 Aralık 2018, 14:50
Arama sonuçları