Fortnite'ın 14 Günü Etkinliği Başladı!

Fortnite'ın 14 Günü Etkinliği Başladı!

Epic Games, Fortnite oyuncularını sevindiren bir etkinlik getiriyor. Fortnite yılını kutlamak için yapılan bu etkinlik hem Battle Royale hem de Dünya'yı Kurtar'da iki hafta sürecek.

 

Battle Royale İçeriği

 

Haritanın çeşitli yerlerine yılbaşı ışıkları ve süslü çalıları yerleştirilmiş. Savaş Otobüsü'nden atladıktan sonra Kartopu Atar'a sarılabilirsiniz.

Çalıların içine saklanarak pusu kurabilir düşmanlarınıza gizlice saldırabilirsiniz. Bunlara ek olarak Fortnite'ın 14 Günü etkinliği ile her gün yeni bir görev ile ücretsiz ödül kazanma şansını yakalayacaksınız.

Ayrıca hem yeni hem de önceden gördüğünüz SSM'leri de beraberinde getirecek. İçerik mağazasında her gün yeni eşyalar sizi bekliyor olacak. 

 

Dünyayı Kurtar İçeriği

 

Hem eski hem de yeni temasıyla yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Ekibinizle birlikte Dünyayı Kurtar modunda kış temalı harita ile yılbaşı suratsızlarının üstesinden geleceksiniz.

Etkinlik süresince bu modda da ücretsiz ödüller kazanacağınız görevler, günlük görevlerinize eklenecek. Görevleri tamamladıkça oyun içi Kar Tanesi Biletleri kazanabilir ve mağazadan çeşitli alışverişler yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak Geliştirme Laması maketi her gün hediye olarak verilecek. 25 Aralık'ta ise Ortaya Karışık Lama'da hediye edilmiş olacak. 

 

Etklinlik ile gelen tüm hediye ve bir birinden güzel içerikleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


PC Oyun Haberleri
PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!
<< Önceki Haber

PUBG - Survivor Pass: Vikendi Karşınızda!

PUBG'nin en yeni Battleground'ı Vikendi yayınlandı! Hemen yeni Survivor Pass: Vikendi satın alarak siz de savaşa katılabilirsiniz. Survivor Pass: Vikendi Sanhok ile gelen Event Pass'a benzer bir paket içeriyor fakat pakette ek olarak 100'den fazla yeni seviye mevcut. Yeni kostümlere ve ödüllere erişerek Vikendi haritasına uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha önceki gibi tüm oyuncular ü

19 Aralık 2018, 12:43
PC Oyun Haberleri
2018 Steam Oyun Ödülleri Adayları Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

2018 Steam Oyun Ödülleri Adayları Duyuruldu!

2016 yılından bu yana yapılan Steam Yılın Ödüllerinin 2018 yılı adayları belli oldu. 8 kategoride toplam 45 aday yer alıyor. 20 Aralık Steam Kış İndirimleri ile başlayacak olan oylama 3 Ocak tarihine kadar sürecek ve 2019 Şubat ayında kazananlar açıklanacak. İşte 2018 yılı Steam Yılın Ödüllerinde kategoriler ve adayları; Yılın Oyunu Ödülü Adayları PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MONSTER HUNTE

19 Aralık 2018, 16:53
Arama sonuçları