Fortnitemares Etkinliğinde Neler Var ?

Fortnitemares Etkinliğinde Neler Var ?

 

Bugün itibariyle Fortnite'ta Cadılar Bayramına özel olarak başlayan Fortnite Kabusları getirdiği mükemmel içeriklerle eğlenceyi oyunculara sunmaya devam ediyor. Peki ya küpün oyuncuları getirdiği Fortnite Kabuslarında yenilikler neler ?
6.sezona doğru gizemli küpümüzün, 6.sezonla birlikte göğe yükselişini görmüştük. Bu kez küp parçaları artık küp canavarları çıkarıyor. Adaya atlayıp yeni canavar türlerini keşfedebilirsiniz. Küp zebani ve vahşilerinden ganimet düşme ihtimalini göz önünde bulundurun. Eğer bir küp zebanisi veya vahşisini öldürdüğünüzde sadece ganimet düşürmüyor, aynı zamanda az miktarda kalkan da kazanabiliyorsunuz. Oyuna eklenen İblis Avcısı Arbalet ise, Fortnite Kabuslarına özel olarak oyuna eklenen sınırlı süreli bir silah. 40 taban hasarı, saniyede 1.8 atış yapabilme özelliği ve zebanilere tam dört kat daha fazla hasar verebilmesiyle, mükemmel bir silah olmuş diyebiliriz. Haznesinde yalnızca beş ok tutabilir ve sınırsız bir cephanesi vardır. Peki İblis Avcısı Arbalet nerede bulunur, diyorsanız hemen cevaplayalım. Yer ganimetlerinde, sandıklarda ve otomatlarda bulabilirsiniz.

 

Toplu Tabanca da Fortnitemares etkinliği ile oyuna ilave edilmiş. Toplu tabanca ile eğer isabet odaklı atışlar yapmak istiyorsanız, nişan almanız şart. Ancak yok, amacınız isabet ettirmek değil, hızlı hızlı ateş etmekse, nişan almanız gerekmeyecektir. 

Bunların dışında planörlerin yeniden açılma özelliği de şu an tüm oyun modlarında geçerli. Özellik test edilirken, siz de bundan yararlanabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için EpicGames'i ziyaret edebilirsiniz. 

Keyifli oyunlar ! 

 


PC Oyun Haberleri
PUBG'ye Cadılar Bayramı Kostümleri Geldi
<< Önceki Haber

PUBG'ye Cadılar Bayramı Kostümleri Geldi

PUBG'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir görselde, Cadılar Bayramı için hazırlanan tiplemelere yer vermişti. Ancak oyunculara bu görsel hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Bugün oyun mağazasına girdiğimizde, paylaşılan görselin ne anlama geldiğini de anlamış olduk. Antik Mumya, Kanlı Hemşire, Maniacal Kasap ve Katil Palyaço kostümleri oyuna eklenmiş. Kutulardan çıkan setlerde, birleş

25 Ekim 2018, 12:19
PC Oyun Haberleri
PUBG Irak'ta Artık Haram Kabul Ediliyor
Sonraki Haber >>

PUBG Irak'ta Artık Haram Kabul Ediliyor

Irak- Süleymaniye fetva kominite sözcüsü Irfan Rasheed'ten PUBG hakkında ilginç bir açıklama geldi. PUBG' nin bir zaman kaybı olduğunu ve insanların buna takıntılı hale gelmeye başladığı gerekçesiyle, bundan sonra PUBG oynamak haram olarak nitelendirilecek. Oyunun neden olduğu sorunlar arasında, oyunda eşine kan bağışını reddedip başka bir kullanıcıya bağışlamanın sonucunda boşanan çift de örnek

25 Ekim 2018, 17:37
Arama sonuçları