GameSatış Yeni Çalışma Düzeni Hakkında Bilgilendirme

GameSatış Yeni Çalışma Düzeni Hakkında Bilgilendirme

Değerli GameSatış kullanıcıları,
 
Son günlerde ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19-Coronavirus salgını sebebiyle, ekibimizin ve çevremizin sağlığını göz önünde bulundurarak rutin çalışma modelimizde bir değişikliğe gittik. 17 Mart Salı tarihinden itibaren evden çalışma modeline geçtiğimizi sizlere duyurmak isteriz.
 
Bu süreç boyunca siz kullanıcılarımıza kısa süreliğine telefon desteği sağlayamayacağımızı duyurmak isteriz. Sağlık tedbirlerinin önem arz ettiği bu dönemde, hizmetlerimizi verimli bir şekilde kesintisiz sağlamamızı garanti edecek tüm altyapı çalışmalarını gerçekleştirdik. Uzaktan çalışan ekibimizin hizmetlerimizi sorunsuz sağlamaya devam etmek için gerekli bütün araçlara erişimleri vardır.
 
Her zaman olduğu gibi bu olağanüstü durumda da tüm işlemleriniz, GameSatış güvencesi altındadır.
 
Herhangi bir sorunuz olması halinde bize destek@gamesatis.com e-posta adresi veya 09:00-02:00 saatleri arasında hizmet veren canlı destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Bu süreci, kalabalık alanlardan uzak kalarak ve gerekli hijyen kurallarına uyarak en kısa sürede sağlıkla geride bırakmak dileğiyle.
 
Saygılarımızla,
GameSatış Ekibi


PC Oyun Haberleri
Overwatch Yeni Mevsim Etkinlikleri Arşivler Başladı
<< Önceki Haber

Overwatch Yeni Mevsim Etkinlikleri Arşivler Başladı

Blizzard Entertainment firmasının sevilen FPS oyunu Overwatch yeni mevsime geçişimizi yaptığı Arşivler etkinliği ile kutluyor. 12 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında bizlerle olacak olan Overwatch Arşivler etkinlikleri okulların tatil olması ile büyük ilgi görecek gibi gözüküyor. Gelecek güncelleme içerisinde yeni modlar, sekiz adet yeni kostüm (beş adet efsanevi kostüm ve üç adet epik kostüm) ve

13 Mart 2020, 15:22
PC Oyun Haberleri
Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda
Sonraki Haber >>

Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda

Activision ekibinin sevilen oyun serisi Call of Duty yepyeni oyunu ile yakın zamanda tüm dünyayı esir almıştı. Kısa sürede rakiplerine göz dağı verecek oyun çıkartan ekip, oyunu geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Modern Warfare alt yapısında çalışan Call of Duty Warzone iki oyun içinde yeni güncellemelerini duyurdu. Call of Duty Mordern Warfare ve Warzone için gelecek yeni güncelemeler

25 Mart 2020, 11:23
Arama sonuçları