GTA 5 After Hours Güncellemesi Bizlerle

26-07-2018

 

Herkesin mutlaka helikopter göreviyle sınandığı Grand Theft Auto, yıllarca gelişmeye, değişmeye ve daha zevkli hale gelmeye devam etti. GTA 5'in gelmesiyle birlikte içerikleri de geliştirmeye ve çoğaltmaya devam eden Rockstar Games, yeni bir içerik daha sundu. GTA 5 After Hours güncellemesi artık PC, PS4 ve Xbox One'da bizlerle. 


GTA 5 After Hours Güncellemesi Neleri Mümkün Kılıyor?


GTA oynayan herkesin aşina olduğu oyun içi kulüpler ve gece hayatı neden bize ait olmasın ki? Grand Theft Auto 5 After Hours güncellemesi ile artık bir gece kulübüne sahip olabilecek ve işimizi geliştirebileceğiz. Her kulüp GTA Online'a eklenen yeni araçlardan bir tanesi olan ücretsiz Vapid Speedo Custom ile gelecek. Kulübünüzü istediğiniz gibi dekor edebilir, işe kimi alıp almayacağınıza karar verebilir ve Tony Prince ile ortak olabilirsiniz. Eğer işi büyütür ve kulübünüzü oldukça bilinir hale getirebilirseniz, GTA ünlüleri kulübünüzü ziyaret bile edebilir.
Oyuna 2 Temmuzdan önce giriş yapan ve misafir listesine katılanlar 350.000 GTA doları, Sessanta Nove Multi Color ve Pink-Green Camo liveries gibi ödüller kazanacak. 30 Temmuza kadar oyuna giriş yapan kullanıcılara da Tony's Fun House tişörtü hediye edilecek. 


Grand Theft Auto V After Hours ile eğlence gittikçe artacak gibi görünüyor.


Keyifli oyunlar !

Arama sonuçları