GTA 5 After Hours Güncellemesi Bizlerle

GTA 5 After Hours Güncellemesi Bizlerle

 

Herkesin mutlaka helikopter göreviyle sınandığı Grand Theft Auto, yıllarca gelişmeye, değişmeye ve daha zevkli hale gelmeye devam etti. GTA 5'in gelmesiyle birlikte içerikleri de geliştirmeye ve çoğaltmaya devam eden Rockstar Games, yeni bir içerik daha sundu. GTA 5 After Hours güncellemesi artık PC, PS4 ve Xbox One'da bizlerle. 


GTA 5 After Hours Güncellemesi Neleri Mümkün Kılıyor?


GTA oynayan herkesin aşina olduğu oyun içi kulüpler ve gece hayatı neden bize ait olmasın ki? Grand Theft Auto 5 After Hours güncellemesi ile artık bir gece kulübüne sahip olabilecek ve işimizi geliştirebileceğiz. Her kulüp GTA Online'a eklenen yeni araçlardan bir tanesi olan ücretsiz Vapid Speedo Custom ile gelecek. Kulübünüzü istediğiniz gibi dekor edebilir, işe kimi alıp almayacağınıza karar verebilir ve Tony Prince ile ortak olabilirsiniz. Eğer işi büyütür ve kulübünüzü oldukça bilinir hale getirebilirseniz, GTA ünlüleri kulübünüzü ziyaret bile edebilir.
Oyuna 2 Temmuzdan önce giriş yapan ve misafir listesine katılanlar 350.000 GTA doları, Sessanta Nove Multi Color ve Pink-Green Camo liveries gibi ödüller kazanacak. 30 Temmuza kadar oyuna giriş yapan kullanıcılara da Tony's Fun House tişörtü hediye edilecek. 


Grand Theft Auto V After Hours ile eğlence gittikçe artacak gibi görünüyor.


Keyifli oyunlar !


PC Oyun Haberleri
Fortnite Yıl Dönümü Etkinliği
<< Önceki Haber

Fortnite Yıl Dönümü Etkinliği

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite 1. yıl dönümünü özel etkinliklerle kutluyor. Şimdiden belirtelim, Fortnite Birthday Challenges, Fortnite Sezon 5 Battle Pass ile bir alakası olmamakla birlikte, Fortnite'nin yıldönümünü kutlamamıza yönelik 24 Temmuz'da başlatılan ve 7 Ağustos'ta sona eren özel bir etkinlik. İşte Fortnite Yıl Dönümüne Özel Challenge'lar Ve Ödülleri Fortnite Birthday Challeng

25 Temmuz 2018, 14:12
Steam Oyun Haberleri
No Man's Sky Steam Satışlarında Birinci
Sonraki Haber >>

No Man's Sky Steam Satışlarında Birinci

Happy Games stüdyosu No Man's Sky için, oyun çıkmadan önce beklentileri oldukça yüksek tutmuştu. Sean Murray'in oyun hakkındaki vaatleri büyüktü. Oyuncular No Man's Sky'ı oynayıp beklediklerini bulamayınca, Sean Murray'e yapılan eleştiriler de aldı başını gitti. Bu kadar eleştirinin ardından Happy Games stüdyo No Man's Sky'ı geliştirmeye ve güncellemeler ile iyileştirmeye devam edecekleri sözünü

27 Temmuz 2018, 12:15
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları