Far Cry 5 Hope County Filmi Yayınladı

Far Cry 5  Hope County Filmi Yayınladı

Far Cry 5, çıktığı ilk günden bu yana rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan oyunu olan Far Cry 5 hakkında incelemeler, oyun videoları, kutu açılımları, tartışmalar derken, şimdi de 30 dakikalık kısa filmi yayınlandı. Inside Eden’s Gate adındaki kısa film, bizlere Far Cry 5 öncesini, Hope County’i tanıtıyor. Mart ayının başında yayınlanan film, ilk başta yalnızca Amazon Prime üyelerine özelken, artık Youtube’da ve herkesin erişimine açık. Oldukça başarılı olan film, yarım saat boyunca bizlere Joseph Seed’i ve onun hastalıklı müritlerini tanıtıyor. Eğer daha Far Cry 5’i oynamadıysanız ve oynamayı düşünüyorsanız, öncelikle Inside Eden’s Gate filmini izlemenizi öneririz. Hope County’i ve oradaki yaşamı oldukça iyi tanıtan bu kısa film, oyun öncesinde güzel bilgiler veriyor. Filmi izlemek için tıklayınız. 
 


Konsol Oyunları
Spider Man Çıkış Tarihi Belli Oldu
<< Önceki Haber

Spider Man Çıkış Tarihi Belli Oldu

Marvel tarafından PlayStation 4 için özel olarak üretilecek olan Spider Man’in çıkış yapacağı tarih nihayet belli oldu. Marvel hayranlarının yeni gelecek olan Spider Man’i büyük bir heyecanla beklediklerini ve bu konuda Sony’e sosyal medya üzerinden büyük baskılar yaptıklarını biliyorduk. Öyle ki bu baskılara daha fazla dayanamayan Sony, resmi twitter sayfalarından, oyunculara müjdeli haberi verdi.

05 Nisan 2018, 10:25
PC Oyunları
Fortnite Otomatları Geldi
Sonraki Haber >>

Fortnite Otomatları Geldi

Neredeyse her hafta yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkan Epic Games, Battle Royal türündeki oyunu Fortnite’a getirdiği 3.4 güncellemesi ile yine yepyeni bir özellik ile karşımıza çıktı. Dünya genelinde 45 milyon kullanıcıyı aşan Fortnite, her gelen güncelleme ile kendini daha da geliştiriyor. 3.4 güncellemesi ile Vending Machines yani otomatlar oyun içinde yer almaya başladı. Harita’nın bazı böl

05 Nisan 2018, 16:41
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Far Cry 5
%20
-
+
Arama sonuçları