İninal Kartınızı Nasıl Kişiselleştirebilirsiniz?

İninal Kartınızı Nasıl Kişiselleştirebilirsiniz?

İnternetten güvenli ve kolay alışveriş yapabilmek için kullanılan İninal kart, hesabımıza para yükleyerek kullanabileceğimiz ön ödemeli bir karttır. Nakit yerine tercih edilen ve kredi kartından çok farklı özelliklere sahip İninal kart ile MasterCard logosu gördüğünüz her yerden alışveriş yapabilirsiniz. 

 

İninal Karta nasıl sahip olursunuz?

1. İninal’in web sitesinden kişisel bilgilerinizi girerek hesap açıp alabilirsiniz. Daha sonra kartınızı kişiselleştirmeniz gerekmektedir.
2. PTT Şubesine gidip İninal kart için başvuru yapabilirsiniz. İçine eklemek istediğiniz miktarı belirterek kartınızı alabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
3. Migros ve Migros Jet’ten Ad, Soyad ve Telefon numarası bilgilerinizi vererek İninal kartınızı alabilirsiniz. 
4. Ayrıca Teknosa, D&R, Petrol Ofisi ve gazete bayilerinden de İninal kartınızı alabilirsiniz. 

 

Peki İninal kartımızı nasıl kişiselleştirebiliriz?

Sahip olduğunuz İninal kartınız ile internet üzerinde 3D Secure güvenliğiyle işlem yapabilmek, kartınıza sürekli yükleme yapabilmek ve kart üst limitini arttırmak için İninal kartınızı kişiselleştirmeniz gerekmektedir. 

Kişiselleştirme işlemini www.ininal.com resmi sitesinden yapabildiğiniz gibi Android & iOS akıllı cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz ininal cüzdan uygulamasından da yapabilirsiniz. 

 

1. www.ininal.com adresinden Online işlemlere giriş yaparak hesabınıza ininal.com ya da ininal Cüzdan uygulaması üzerinden kayıt olurken belirlediğiniz e-posta ve şifre ile giriş yapınız.

2. Cep Telefonunuza SMS ile gönderilen 4 haneli giriş kodunuzu girdikten sonra hesabınıza erişebilirsiniz.

3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Sol Menü’de bulunan “Kart Ekle” butonuna tıklayınız.

4. Almış olduğunuz yeni ininal kartınızın ön yüzünde yer alan Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve arka yüzünde yer alan CVC2 kodunu kartın üzerinde belirttiği gibi yazınız.

5. Kart bilgilerinizi yazdıktan sonra “Kartımı Kişiselleştir” butonuna tıklayarak kart kişiselleştirme işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.


Bu adımları tamamladıktan sonra İninal kartınız kişiselleşmiş olacaktır. Kartınıza tek seferde 300 TL ve aylık 750 TL bakiye yükleyebilirsiniz. Kartınızı Maksimum 48 saat içerisinde 3D Secure gerektiren internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz ve GameSatış üzerinden dilediğiniz oyuna sahip olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!


Diğer Haberler
GameSatış'tan Büyük Çekiliş!
<< Önceki Haber

GameSatış'tan Büyük Çekiliş!

GameSatış ailesi olarak yılbaşı için hediyeler dağıtıyoruz. Çekilişle 1 kişiye 100 TL GameSatış Bakiyesi, 2 kişiye 50 TL GameSatış Bakiyesi, 4 kişiye ise 25 TL GameSatış Bakiyesi hediye olarak verilecek. Bunun yanında 20 kişiye League of Legends Mousepad, 5 kişiye GTA V Mousepad ve 5 kişiye Black Desert Online Mousepad hediye edilecek. 31 Aralık tarihine kadar sürecek çekilişe katılmak için yapmanı

13 Aralık 2018, 14:06
PC Oyun Haberleri
CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!
Sonraki Haber >>

CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!

Activision, oyuncular tarafından büyük bir tepki ve eleştiri almasına rağmen resmi bir açıklama yaparak, Call of Duty: Black Ops 4 içeriklerini Black Ops Pass ile sınırlandıracağını duyurmuştu. Tüm bu eleştirilere rağmen geri adım atmayan şirket, yeni yayınlanan fragman ile Black Ops Pass için yayınlanacak olan ilk içerikleri detaylı bir video ile paylaştı. Call of Duty: Black Ops 4'e sahipseniz g

13 Aralık 2018, 16:31
Arama sonuçları