League of Legends 9.10 Yaması İle Yuumi Oyuna Eklendi

League of Legends 9.10 Yaması İle Yuumi Oyuna Eklendi

Geçtiğimiz günlerde League of Legends’ın yeni destek şampiyonu Yuumi duyurulmuştu. Beta sunucuda olan Yuumi, dün gelen 9.10 Yaması ile birlikte oyuna eklendi. Bu yama ile birlikte yeni destek şampiyonu Yuumi'yle tanışacaksınız! 

  

Ayrıca oyuna gelen bu yama bir önceki yamadan daha küçük de olsa bazı beceri düzeyleri ile öne çıkan Master Yi, Riven ve Vayne gibi güçlü şampiyonlara gelen değişiklikleri de içeriyor. Bunlar yanında son yama ile Soraka'ya gelen değişikliklere yenileri eklendi. Son dönemlerde oyuncuları zorlayan birkaç şampiyona da güçlendirmeler geldi. 

  

Bu yamanın çıkışının ardından birkaç gün sonra Savaş Akademisi kostümleri yayınlanacak. Sizde kostüm hazırlıkları şimdiden yapmak için GameSatış üzerinden indirimli LoL RP satın alabilirsiniz. 

 


PC Oyun Haberleri
Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Geliyor
<< Önceki Haber

Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Geliyor

2012 yılında piyasaya sürülen ve günümüzde halen oynanmaya devam eden en gerçekçi tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2 için yeni bir DLC duyuruldu. Yeni genişleme paketi Road to the Black Sea adına sahip olacak ve oyunculara yeni yollar sunacak. PC platformunda milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan ETS 2, birçok ek paket getirerek oyuna yenilikler getirmeye devam etti. Yeni gen

13 Mayıs 2019, 15:29
PC Oyun Haberleri
Rainbow Six: Siege'in Yeni Operatörlerinden İlk Görsel Paylaşıldı
Sonraki Haber >>

Rainbow Six: Siege'in Yeni Operatörlerinden İlk Görsel Paylaşıldı

Ubisoft’un sevilen oyunu Rainbow Six: Siege için ikinci sezonu yakın zamanda oyuncularla buluşacak. Heyecanla beklenen yeni sezonda gelecek yeni operatörlerden ilk görseller gelmeye başladı. Rainbow Six: Siege'in iki yeni operatörleri için sosyal medya üzerinden ilk görsel paylaşıldı. Gif olarak yayınlanan görsele bakılarak gelecek yeni operatörlerin özellikleri hakkında bir şeyler söyleyemeyiz

14 Mayıs 2019, 11:20
Arama sonuçları