Life is Strange Android'e Geldi

19-07-2018

 

Dontnod tarafından geliştirilen ve oldukça seveni olan oyun Life is Strange Android platformunda çıkış yaptı. İlk bölüm, diğer platformlardaki gibi ücretsiz oynanabiliyor. Dontnod'un yaptığı eski açıklamalarda Life is Strange'in Temmuz ayında Andorid'e geleceği belirtilmişti. Ancak kesin bir tarih yoktu. İşte o gün; bugün. 

 

Life is Strange Android Cihaz Kullananlara Oyun Keyfini Sunuyor 

Zamanı geri sarabilme özelliğine sahip olan Max'in seçimleri üzerinden oyunumuz ilerliyor. Toplam beş sezondan oluşan oyunumuz, çıktığı tüm platformlarda oyuncuları hikayenin içine çekmeyi başarmıştı. 
Ancak...
Square Enix'in açıklamasına göre, Life is Strange Android cihazlarda oynanırken bazı FPS sorunları yaşanabiliyor ve oyunun grafiklerini değiştirme seçeneği sunulmuyor. Ücretsiz olarak ilk bölümü oynadıktan sonra, tüm bölümleri açmak için 30 TL ödememiz gerekiyor. 

 

Life is Strange Andorid platformundaki ilk izlenimler pek olumlu değil 

Bazı kullanıcıların yaşadığı oyuna girememe problemleri, oyunun kendi kendine kapanması gibi sorunlar olduğu, yorumlarda yer almış. FPS sorunları ve grafiklerin değiştirilememesi durumu olumsuz bir etki yaratmışa benziyor. Ancak oyun firması zaman içerisinde gelecek güncellemelerle bu problemleri ortadan kaldıracaktır diye düşünüyoruz.

O halde, Life is Strange'i bir de Android'de deneyimleyelim diyor ve herkese keyifli oyunlar diliyoruz.

Arama sonuçları