Life is Strange Android'e Geldi

Life is Strange Android'e Geldi

 

Dontnod tarafından geliştirilen ve oldukça seveni olan oyun Life is Strange Android platformunda çıkış yaptı. İlk bölüm, diğer platformlardaki gibi ücretsiz oynanabiliyor. Dontnod'un yaptığı eski açıklamalarda Life is Strange'in Temmuz ayında Andorid'e geleceği belirtilmişti. Ancak kesin bir tarih yoktu. İşte o gün; bugün. 

 

Life is Strange Android Cihaz Kullananlara Oyun Keyfini Sunuyor 

Zamanı geri sarabilme özelliğine sahip olan Max'in seçimleri üzerinden oyunumuz ilerliyor. Toplam beş sezondan oluşan oyunumuz, çıktığı tüm platformlarda oyuncuları hikayenin içine çekmeyi başarmıştı. 
Ancak...
Square Enix'in açıklamasına göre, Life is Strange Android cihazlarda oynanırken bazı FPS sorunları yaşanabiliyor ve oyunun grafiklerini değiştirme seçeneği sunulmuyor. Ücretsiz olarak ilk bölümü oynadıktan sonra, tüm bölümleri açmak için 30 TL ödememiz gerekiyor. 

 

Life is Strange Andorid platformundaki ilk izlenimler pek olumlu değil 

Bazı kullanıcıların yaşadığı oyuna girememe problemleri, oyunun kendi kendine kapanması gibi sorunlar olduğu, yorumlarda yer almış. FPS sorunları ve grafiklerin değiştirilememesi durumu olumsuz bir etki yaratmışa benziyor. Ancak oyun firması zaman içerisinde gelecek güncellemelerle bu problemleri ortadan kaldıracaktır diye düşünüyoruz.

O halde, Life is Strange'i bir de Android'de deneyimleyelim diyor ve herkese keyifli oyunlar diliyoruz.


PC Oyun Haberleri
Call of Cthulhu Çıkış Tarihi
<< Önceki Haber

Call of Cthulhu Çıkış Tarihi

H.P Lovecraft'ın Call of Cthulhu adlı eserinden uyarlanılarak geliştirilen korku oyununun çıkış tarihi belli oldu. Steam'in yaptığı listelemede, oyunun çıkış tarihi 30 Ekim 2018 olarak görünüyor. Yayıncı Focus Home Interactive bugün Twitter hesabından resmi olarak Call of Cthulhu'nun 30 Ekim 2018 de çıkacağını açıkladı. Kitapta da olduğu gibi, oyunda araştırmacı dedektif rolünü üstleniyoruz. İşl

19 Temmuz 2018, 09:54
Steam Oyun Haberleri
Valve'den Yetişkin İçerikli Oyuna Engel
Sonraki Haber >>

Valve'den Yetişkin İçerikli Oyuna Engel

Shining Song Starnova isimli yetişkin içerikli oyun, Steam platformunda yayınlanmayı beklerken aniden askıya alındı. Oyunun geliştiricisi Love in Space,resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile askıya alınmayı doğruladı. Açıklamada Shining Song Starnova'nın neden askıda kaldığı şu şekilde belirtiliyor: "Steam, oyuncuların, oyundaki içerikler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmaları için çal

19 Temmuz 2018, 17:51
Arama sonuçları