LoL 8.21 Yama Notları

LoL 8.21 Yama Notları

Sevilen MOBA oyunu LoL için 8.21 yaması yayınlandı. Sezonun bitmesine bildiğiniz üzere az bir zaman var. Sezon sonuna kadar mevcut düzeni korumak istediklerini belirten Riot Games, League of Legends 8.21 yaması ile ufak değişiklikler ve yenilikleri oyunculara sundu. 
Kuleler artık kamuflaj yetenekleri için görüş açısını engellemeyecek. Bu durumdan Evelynn'in Pasifi, Rengar'ın ultisi, Pyke'ın Hayalet Sular yeteneği ve Twitch'in Pusu yeteneği etkilenecek.
Gecenin Kıyısı ve Canbiçen itemlarında da değişikliğe gidildi. Gecenin Kıyısı'nın bedeli ve yoğunlaşma süresi azaldı. Canbiçen de 3200 Altın ( 450 altın birleştirme bedeli) yerine, 3000 Altın (250 altın birleştirme bedeli) olacak şekilde azaltıldı. 
Gelecek günlerde oyuna dahil olacak kostümler de LoL 8.21 yama notlarında belirtilmiş. Gelecek kostümler mükemmel görünüyor. 
 

 

                                                                                                         

(K/DA Kostümleri ilerleyen günlerde oyundaki yerini alacak.)

Keyifli oyunlar ! 

                                                                                                                                                     

 

                                                              

 

 

                                                                 


PC Oyun Haberleri
Hello Neighbor'dan Sonra Secret Neighbor
<< Önceki Haber

Hello Neighbor'dan Sonra Secret Neighbor

Bir dönem için sürekli oynanış videolarını gördüğümüz, kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesinin ilgisini çekmeyi başaran Hello Neighbor, devam niteliğindeki yeni oyunu Secret Neighbor ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Kaybolan arkadaşlarını bulmak için şüphelendikleri komşularının alanına girmeye çalışan bir grup çocuk var. Eğer komşularının evine girmeyi başarırlarsa, çocuklar kazanıyor. Oyun mu

23 Ekim 2018, 12:44
PC Oyun Haberleri
Ekran Kartını Yenile, Monster Hunter World'ü Kap
Sonraki Haber >>

Ekran Kartını Yenile, Monster Hunter World'ü Kap

NVIDIA, yepyeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde GeForce GTX 1060 GB, GTX 1070 veya GTX 1070 Ti model ekran kartı satın aldığınızda, Monster Hunter World oyununa sahip olabiliyorsunuz. Biliyoruz ki ekran kartları bu aralar cep yakan cinsten. Ancak ihtiyacınız varsa ve ekran kartınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. 30 Kasım'da sona erecek olan bu kampan

24 Ekim 2018, 12:56
Arama sonuçları