LoL Yeni Şampiyon Senna Açıklandı! İşte Senna'nın Yetenekleri

LoL Yeni Şampiyon Senna Açıklandı! İşte Senna'nın Yetenekleri

League of Legends yeni şampiyonu Senna sızdırılmasının ardından tüm LoL oyuncuları tarafından merakla bekleniyordu. Sonunda League of Legends resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre Senna'nın yetenekleri belli oldu. İlk bakışta destek şampiyonu olarak dikkat çeken Senna için oyuncuların ve yayıncıların ilk görüşü çok güçlü olduğu yönünde. LoL'e yeni gelen şampiyonların ilk geldikleri zaman fazla güçlü olmalarına alışkınız fakat Senna alışkın olmadığımız kadar güçlü bir çıkış yapacağa benziyor. Aşağıda yeni şampiyon Senna'nın yeteneklerini bulabilirsiniz;

 

Senna Şampiyon Yetenekleri

 

Pasif - Absolution

Senna'nın silahının ateş hızı düşüktür fakat bonus hasar verir. Senna saldırdığı şampiyonlardan biriktirdiği Sis ve ölü düşmanlarının hayaletleriyle silahının mesafesini, saldırı gücünü ve kritik vuruş şansını artırabilir. 

 

Q - Piercing Darkness

Senna dostlarını iyileştiren ve düşmanlarına hasar veren bir ışın fırlatır. Düşmanlarına saldırı yaparak bu yeteneğinin bekleme süresini kısaltabilir.

 

W - Last Embrace

Senna isabet ettirdiği ilk hedefe kilitlenen bir sis gönderir. Bu sis hasar verirken kısa bir süre sonra hedefi ve çevresindeki düşmanları yerlerine sabitler. 

 

E - Curse of the Black Mist

Senna bir sis bulutuna dönüşür. Bu sırada kendisi ve çevresindeki takım arkadaşları hareket hızı ve kamuflaj kazanır. Sis bulutunun içinden çıkan takım arkadaşları düşmanlarına yaklaşana ya da saldırana kadar hedef alınamaz hale gelir. 

 

R (Ultimate) - Dawning Shadow

Senna evrensel bir ışın gönderir. Bu ışının içerisindeki dostlar kalkan kazanırken ışının merkezindeki düşmanlar hasar alır. 

 

Yeni şampiyon Senna'nın yetenekleri bu şekilde açıklandı. Şampiyonun oyuna ne zaman ekleneceği ise henüz belli değil.

 

Sen de hemen indirimli LoL RP satın al ve Senna şampiyonunu oyuna eklendiği gibi oynama şansını kaçırma!

 


PC Oyun Haberleri
Death Stranding PC'ye Geliyor!
<< Önceki Haber

Death Stranding PC'ye Geliyor!

Death Stranding PS4 çıkış tarihinin 8 Kasım 2019 olarak duyurulmasının ardından PC oyuncularının isteklerine Kojima Productions tarafından yanıt geldi. Kojima Productions tarafından yapılan duyuruya göre 2020 yazının başında Death Stranding oyunu PC platformunda da çıkış yapacak. Death Stranding PC versiyonu 505 Games tarafından yayınlanacak. Death Stranding oyununun duyurulmasının ardından bi

28 Ekim 2019, 16:38
PC Oyun Haberleri
Red Dead Redemption 2 PC Çıkış Videosu Yayınlandı
Sonraki Haber >>

Red Dead Redemption 2 PC Çıkış Videosu Yayınlandı

2 Hafta önce PC platformu için ön satışa sunulan Red Dead Redemption 2 için heyecanla beklenen Traileri yapımcısı Rockstar Games tarafından yayınlandı. RDR 2 oyununun PC platormuna gelmesiyle birlikte bir çok yeniliğin de ekleneceğini belirten Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 Traileri ile birlikte takipçilerini şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

01 Kasım 2019, 16:00