Metin2 19.5 Güncellemesi ile Bineklerinizi Dönüştürün!

Metin2 19.5 Güncellemesi ile Bineklerinizi Dönüştürün!

Sevilen MMORPG oyunu Metin2 sıradaki güncelleme ile birlikte oyuna büyük değişiklik getiriyor. 19.5 güncellemesi ile bineklerinize yeni bir görünüm verebileceksiniz. Bunun yanında, yaz sonuna özel yeni günlük görevler ve birbirinden güzel ödüller gelecek.


Gelen güncelleme ile “Teovahdan'ın yeni büyüsü” ile bir bineği başka bir bineğe dönüştürebileceksiniz. Bineğinizi NPC Teovahdan'a gidip dönüştürmek istediğiniz bineğiniz ve görünümünü istediğiniz binek ile belli bir Yang karşılığı dönüştürebileceksiniz.

 

Güncelleme ile günlük görevler serisi de oyuna eklenecek. Her gün gelen beş farklı görevi tamamladığınızda Cor Draconis, iksirler, yang ve EXP ödüllerini kazanabiliceksiniz. Tüm görevler tamamlandığında ise günlük hediye ve bir sandık kazanırsınız.

 

Belli hata düzeltmeleri ile gelen yeni güncelleme şimdi aktif! En ucuz Metin2 EP, GameSatış’tan satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
PUBG Erangel Haritasına Dinamik Hava Sistemi Geldi
<< Önceki Haber

PUBG Erangel Haritasına Dinamik Hava Sistemi Geldi

Battle royale türünün en popüler oyunu olan PUBG yenilenmeye ve geliştirilmeye devam ediyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds’a dün gelen güncelleme ile birlikte dinamik hava sistemi geldi. Geçtiğimiz günlerde Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında çapraz platform desteği geleceği duyurulan PUBG’nin sevilen haritası Erangel için dinamik hava sistemini getirdi. Gelen 4.2 güncellemesiyle birlikte

22 Ağustos 2019, 10:39
PC Oyun Haberleri
Tactic Force 30 Ağustos'ta Büyük Etkinliklerle Başlıyor!
Sonraki Haber >>

Tactic Force 30 Ağustos'ta Büyük Etkinliklerle Başlıyor!

Uzun zamandır beklenen türk yapımı MMOFPS oyunu Tactic Force için çıkış tarihi geldi çattı. Oyunun yapımcısı Hes Games, Tactic Force çıkış tarihini 30 Ağustos 2019 olarak duyurdu. Tactic Force birbirinden güzel etkinliklerle ve hediyelerle oyun severlerle buluşacak. Yüz binlerce Tactic Force Altını, on binlerce Türk Lirası değerinde oyuncu ekipmanları ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor! Tact

26 Ağustos 2019, 15:57
Arama sonuçları