Overwatch Pembe Mercy Kostümü İle Meme Kanseri İçin Bağış Topluyor

11-05-2018

İnternet’in bizlere kazandırdığı en güzel ve en önemli özelliklerden biri de dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşıp, zor ve yardım gerektiren koşullarda hızlı ve etkili bir dayanışma içine girebilmek sanırım. Öyle ki kendi halinizde, amatör bir besteciyken tek bir video ile birden bire milyonlara ulaşabiliyor hatta albüm yapmak isterseniz dünyanın dört bir yanındaki insanlardan bağış toplayabiliyorsunuz. Aynı şekilde teknolojide, sinemada, oyun sektöründe, çevrecilikte ve aklınıza daha gelebilecek tüm konularda kendinizi dünyaya tanıtıp, projelerinizi hayata geçirebilmek için insanlardan bağış talep edebiliyor ve güzel etkileşimlerin sonucunda hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Tabii bu durum yalnızca bu sektörlerde geçerli değil. Belki de bu saydıklarımız dışında Sağlık en başta geliyor. Biliyorsunuz ki, Dünya çapında Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar interneti oldukça etkili kullanmaya özen göstererek, insanlara yardım edebilmek ve hatta hayatlarını kurtarabilmek için tüm dünyadan yardım talep ediyorlar ve gerçekten de çok güzel etkileşimler alıyorlar. Bu tür yardımlaşmaları gördükçe haliyle bizim de içimiz ısınıyor ve Dünya üzerinde böyle iyi insanların var olmasına gerçekten seviniyoruz. 

Blizzard Firmasından Anlamlı Destek

Tam da bu konuyla alakalı Blizzard tarafından oldukça güzel bir haberle karşılaştık. Biliyorsunuz ki Blizzard, oyun sektörünün en önde gelen firmalarından biri. World of Warcraft, StarCraft, Diablo, Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch gibi oyun dünyasına damgasını vurmuş oyunlarıyla gönlümüze taht kurmuş bir isim. Blizzard, Overwatch oyununun üstünden meme kanseri ile mücadele eden ‘Breast Cancer Research Foundation’ ile oldukça anlamlı bir anlaşmaya imza attı.

Mercy Kostümü Satın Alarak Destek Olabilirsiniz

Overwatch’ın sen sevilen ve en favori karakterlerinden biri olan Mercy için pembe renkte yepyeni bir kostüm tasarlandı ve oyun içi mağazaya eklendi. 15 dolar değerinde olan bu kostüm, her ne kadar biraz pahalı olsa da bu kostüm üzerinden temin edilecek olan her kuruş ‘Breast Cancer Research Foundation’ vakfına aktarılacak. 8 ve 21 Mayıs tarihleri arasında satışa çıkarılacak olan kostüm umuyoruz ki yardım bekleyenler için güzel bir yarar sağlar. Ayrıca bu kostümü satın alamayanlar Gear Store’dan Mercy t-shirt’ünü satın alıp destek olabilirler. 

Son olarak Overwatch oyununu en ucuz fiyat ile GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 
 

Arama sonuçları