PUBG'de Rütbe Sistemi Başlıyor

PUBG'de Rütbe Sistemi Başlıyor

PUBG oyuncularının uzun süredir beklediği rütbe-lig sistemi nihayet geliyor. Yoğun bir talep olan bu rank sistemi, oyundaki büyük bir eksiklik olarak görülüyordu. Bu sistem ile oyuncuların oyuna daha fazla emek vereceğini ve oynama süresinin artacağını düşünüyoruz. CS:GO'daki rank sisteminin hemen hemen aynısı diyebiliriz. 

 

PUBG'de Rank Sistemi Hayata Geçiyor


PUBG Rank sistemi kapsamında, 10 maç yaparak 10 maçın sonundaki oynayışınıza göre 1-2000 arası puan alıyorsunuz. Bu puanlar ile ilk rütbenize yerleştiriliyorsunuz. Sonra da diğer rank sistemlerinde olduğu gibi oynayışınıza ve galibiyetlerinize göre rankınız düşebilir ya da artabilir. Olduğunuz lig neyse, rakiplerimiz de bu liglere uygun olarak oyun içinde eşleştiriliyor. Ayrıca bu güncelleme sonrasında kostüm ekleme menüsü de oyuna elenecek.

 
PUBG Rütbe Sistemi içerisinde 8 adet Rütbe bulunuyor;


Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Elite, Master ve Grandmaster olarak ayrılan rütbelerde 2000 puan ve üzeri Grandmaster yani en yüksek rütbe olarak tanımlanmış.

 

pubg rank sistemi

 

Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
Call of Cthulhu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı
<< Önceki Haber

Call of Cthulhu İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Boston yakınlarındaki Darkwater adasındasınız. Sene 1924. Bir sanatçının ailesinin ölümünden sorumlu olanları bulak için görevlendiren Edward Pierce'in ta kendisi olarak oynuyorsunuz. Peki ya peşinde olduğunuz şey bir insandan daha fazlasıysa ?

21 Eylül 2018, 10:41
PC Oyun Haberleri
Metin 2 Happy Hours Sizlerle
Sonraki Haber >>

Metin 2 Happy Hours Sizlerle

Ejderha tanrısının iyiliğinden üç krallık da nasiplenecek ! Sevilen oyun Metin 2 Happy Hours etkinliği yeniden oyuncularla buluştu. Oyun içindeki fırsat penceresini kullanarak %25 daha fazla ejderha parası kazanmak için tek yapmanız gereken, 22.09.2018 yani yarın saat 14:00'a kadar, EP yüklemesi yapmak. Yüklediğiniz miktarın %25'i kadar EP kazanacağınız bu saatleri kaçırmayın !

21 Eylül 2018, 17:19
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları