Pubg'den Yeni Ping Sistemi

Pubg'den Yeni Ping Sistemi

Pubg’ye bugün itibariyle gelen güncelleme ile birlikte yepyeni bir ping sistemi getirildi. Daha önceden yaptığımız haberlerde, ekibin ping sorunları ile ilgili yeni bir sistem getireceğini ve bu tür sorunların önüne geçileceğini sizlerle paylaşmıştık. Tüm pubg oyuncuları yeni ping sistemi ne zaman gelecek diye beklerlerken, bugün erken saatlerde resmi olarak yeni ping sistemi duyuruldu. 

Bundan sonra oyuncular, oyuna girdiklerinde kendilerine en yakın sunucuya bağlanacaklar ve uzakta kalan sunucuları göremeyecekler. Herkesin bildiği gibi, bağlandığınız sunucu size ne kadar yakınsa oyuna o kadar iyi bir erişim sağlayabiliyorsunuz, ancak size uzak bir sunucuya bağlandığınız takdirde oldukça ağır ping sorunları yaşayabiliyor ve hem siz hem de rakibiniz bu konudan oldukça kötü etkileniyor. Fakat gelen yeni güncelleme ile birlikte bu sorun artık en aza indiriliyor. Herkes kendine en yakın sunucuya bağlanacağı için gireceğiniz maçlarda aynı ping değerindeki oyuncularla karşılaşacaksınız ve bu durum tüm kullanıcıların oyundan daha çok keyif almasını sağlayacak. Her şey iyi güzel fakat sistem içinde istisnai bir durum da var elbet. Eğer ki aynı takımda olduğunuz arkadaşınız size uzak kalan ve sizin göremediğiniz bir sunucuya bağlandıysa eğer, onunla aynı takım içinde oynayabilmek için size uzak kalan sunucuya bağlanabileceksiniz.  

Tüm bunlarla birlikte lobi sisteminde de bir değişikliğe gidilip, Kore ve Japon sunucuları da birbirinden ayrıldı. Skor tabloları, her iki sunucuya özel olarak yeniden düzenlendi ve sisteme eklendi. Bu sunuculardaki oyuncular da yalnızca kendi sunucularında oynayabilecekler. Bu sunucuları göremeyen oyuncular da, o sunuculardaki oyuncularla ortak takım kurup bu sunucuları görebilecekler ve oynayabilecekler. 


PC Oyun Haberleri
Battle Carnival Kapalı Beta Sürümü Başlıyor
<< Önceki Haber

Battle Carnival Kapalı Beta Sürümü Başlıyor

14 Mart 2018 tarihinde, Zepetto firmasının CEO’su Jin Kim tarafından geliştirilen, yepyeni bir online FPS oyunu Battle Carnival, yarından itibaren ilk kapalı beta sürümü ile dünya genelinde oyuncularıyla buluşacak. Daha önceden yaptığımız haberde, uluslararası oyun platformu Steam üzerinden erken erişme açılmadan önce Kapalı Beta Testi için katılımcı alımına başlayacağını, bunun için de oyunun resm

29 Mart 2018, 10:37
Konsol Oyun Haberleri
Nisan Ayı Oyunları Belli Oldu
Sonraki Haber >>

Nisan Ayı Oyunları Belli Oldu

Şu geçtiğimiz birkaç ay içinde konsol firmaları gerçekten de çok iyi oyunlar vermeye başladılar. Xbox Live Gold’un bu ay Assassin’s Creed Syndicate’i vereceğini açıklaması üzerine Sony’de altta kalmadı ve PlayStation Plus üyelerine ‘Mad Max’ haberini verdi. Geçen ay ana oyun olarak Bloodborne’u veren Sony, bu ayı da boş geçmedi doğrusu. Konsol firmalarının aylık olarak böylesine iyi ve güzel oyunla

29 Mart 2018, 14:48
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları