PUBG’nin PS4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PUBG’nin PS4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PC ve Xbox One platformlarında oyunun ilk çıktığı günden beri sevilerek oynanmaya devam eden Playerunknown’s Battlegrounds oyunu uzun zaman süren beklemenin ardından PS4 platformuna geleceğini duyurdu.

Birkaç kullanıcı PS Store‘da tanıtımı gördüklerini bildirdi. Photoshop olma ihtimali de şüphelerden biriydi. İşte paylaşılan söz konusu PUBG tanıtımını gösteren ekran görüntüsü :

 

PlayStation blogu üzerinden Sony tarafından yapılan açıklamada oyunun 7 Aralık 2018 tarihinde PlayStation 4 platformu için çıkışı resmi olarak duyuruldu.Ön sipariş bonusu olarak The Last of Us'taki Joel kıyafetini sunacak olan PlayStation cephesi, bu oyunu Türkçe Arayüz ile yayınlayacak. PS4 sürümü içerisinde oyuncular Erangel, Miramar, Sanhok gibi oyuna sonradan eklenen haritalara da erişim sağlayabilecek. Etkinlik modunun, başarım listesinin, dereceli sistemin aktif olacağı oyun HDR destekli cihazlarda HDR özelliğini de aktif hale getirecek.

Şimdilik PUBG’nin PlayStation 4’teki fiyatı bilinmiyor. PC ve Xbox One X’de bile optimizasyon sorunları çeken PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’da nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Umarız geliştirici ekip optimizasyon sorunlarını çözmüş bir şekilde oyunu yayınlar.

 

 


 


PC Oyun Haberleri
Overwatch Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak!
<< Önceki Haber

Overwatch Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak!

Blizzard ekibi tarafından çıkarılan ve en çok oynanan FPS türüne ait rekabetçi oyunlardan bir tanesi haline gelen Overwatch, 20 Kasım ile 26 Kasım arasında tüm platformlarda ücretsiz olacağı açıklandı. Eğer hala Overwatch'u denemediyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Blizzard, oyunun tam sürümünü ücretsiz olarak sunacağını, tüm mod, harita ve karakterlerin aktif olacağını belirtti. Fakat bu

17 Kasım 2018, 15:37
Mobil Oyun Haberleri
Niantic'ten Yeni Harry Potter Oyunu Geliyor!
Sonraki Haber >>

Niantic'ten Yeni Harry Potter Oyunu Geliyor!

Arttırılmış gerçeklik desteğiyle herkesi sokaklara döken Pokemon GO'nun yapımcısı Niantic'ten tüm Harry Potter severlere müjde! Kısa bir video ile duyurulan yeni Harry Potter oyununun adı Harry Potter:Wizards Unite olarak açıklandı. Fragmanda oyunun ne ile ilgili olduğu pek belli olmasa da, Niantic'in bizi yine sokaklara dökeceğinden şüphemiz yok. Pokemon GO gibi sadece akıllı telefonlar üzerinde

18 Kasım 2018, 16:09
Arama sonuçları