PUBG Yayıncılarından Tam 1 Milyon Dolar Bağış

PUBG Yayıncılarından Tam 1 Milyon Dolar Bağış

 

Dünyanın en iyi 40 oyun yayıncısı ve 40 profesyonel PUBG oyuncusunun mücadele edeceği turnuva duyuruldu. PUBG PGI Charity Showdown etkinliğini, 27 Temmuz saat 17:00'da canlı yayından izleyebileceğiz.
Birinci takımın 600.000,
İkinci  takımın 300.000,
Üçüncü takımın 100.000 dolar kazanacağı bu etkinlikte toplam ödül havuzu tam tamına 1 Milyon Dolar ! Kazanılan bu ödüller, takımların seçtiği yardım kuruluşlarına bağışlanacak. 

 

PUBG Global Invitational 2018 adlı bu etkinlik, Berlin Mercedes-Benz Arena'da gerçekleşecek. Karşılaşma PUBG'nin orjinal haritası üzerinde oynanacak. Dört maçtan oluşacak bu mücadelede, Twitch'in tanınan isimlerinden Ninja ( Drake ile yayın yapan arkadaş olarak biliyoruz kendisini ), Shroud, Dr DisRespect, Moondye, Rubiu5, Willyrex, Sacriel'i de göreceğiz.


20 Profesyonel PUBG takımının PUBG Dünya Şampiyonluğu mücadelesi  PGI 2018 , 25-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 


Steam Oyun Haberleri
Valve'den Yetişkin İçerikli Oyuna Engel
<< Önceki Haber

Valve'den Yetişkin İçerikli Oyuna Engel

Shining Song Starnova isimli yetişkin içerikli oyun, Steam platformunda yayınlanmayı beklerken aniden askıya alındı. Oyunun geliştiricisi Love in Space,resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile askıya alınmayı doğruladı. Açıklamada Shining Song Starnova'nın neden askıda kaldığı şu şekilde belirtiliyor: "Steam, oyuncuların, oyundaki içerikler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmaları için çal

19 Temmuz 2018, 17:51
PC Oyun Haberleri
Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak
Sonraki Haber >>

Overwatch Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Overwatch'ı çok kez duymuşsunuzdur,eğer daha satın almadıysanız veya denemeden satın almak istemiyorsanız, bu hafta sonu sizin için gerçekten harikulade geçecek! Çünkü hafta sonu Overwatch ücretsiz hale gelecek,ayrıca çoğu harita ve şampiyon ücretsiz kullanılabilir olacak. Overwatch League Grand Finallerinin hızla yaklaşmasıyla birlikte, Blizzard Overwatch'ı bu ayın sonunda denemeyi ücretsiz yapı

23 Temmuz 2018, 09:49
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları