Rainbow Six: Siege Para Bellum Güncellemesi Çıkış Tarihi Açıklandı

Rainbow Six: Siege Para Bellum Güncellemesi Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisoft bünyesinde Anvil oyun motoru kullanılarak geliştirilip, 1 Aralık 2015 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan FPS oyun türünün en iyi örneklerinden biri olan Rainbow Six: Siege oyunun gelecek olan Operation Para Bellum güncellemesinin çıkış tarihi açıklandı. Ülkemizde oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden Rainbow Six: Siege, çıkış yaptığı günden bu yana dünya genelinde hızla yayıldı ve günümüze kadar çok sayıda güncelleme aldı. Rainbow Six: Siege’nin hem gerçekten çok iyi bir oyun olması hem de gelen güncellemelerle birlikte kendini daha da geliştirmesi ve çizgisini bozmaması, oyunun  oyuncu kitlesi tarafından daima sevilen ve oynanan bir oyun haline dönüştürdü. Hatta CS:GO ile kapışan oyun, türünde gerçekten oldukça başarılı. 

 

Rainbow Six: Siege Operation Para Bellum Çıkış Tarihi GameSatış

 

Operation Para Bellum Güncellemesi Geliyor 

Biliyorsunuz ki geçenlerde Rainbow Six: Siege’nin Türkiye lansmanı yapılmış, Türk oyun basınından ve Türk yayıncılardan oluşan geniş bir ekip bu lansmana katılıp Operation Para Bellum güncellemesi ile ilgili hem bilgi almış hem de herkesten önce deneme fırsatı yakalamışlardı. Gelecek olan Operation Para Bellum güncellemesinden Rainbow Six: Siege hayranları oldukça umutlu. Çünkü bu güncelleme ile birlikte oyuna Türkçe Dil Desteği de geliyor. Operation Para Bellum güncellemesi önümüzdeki Perşembe günü, yani 7 Haziran 2018 tarihinde Rainbow Six: Siege oyuncuları için çıkış yapıyor. Eğer siz de bir Rainbow Six: Siege oyuncusuysanız 7 Haziran günü oyununuzu güncellemeyi sakın unutmayın. Eğer Rainbow Six: Siege oyununa sahip değilseniz ve gelecek olan Operation Para Bellum güncellemesi ile birlikte oyunu Türkçe Dil Desteği ile oynamak istiyorsanız, Rainbow Six: Siege oyununu en ucuz fiyat ve güven garantisi ile birlikte GameSatış sitesinden satın alabilirsiniz. 


Steam Oyun Haberleri
Vampyr Çıktı
<< Önceki Haber

Vampyr Çıktı

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Vampyr, 5 Haziran 2018 tarihi itibariyle oyun severlerin beğenisine sunuldu. Oyuna başlamadan önce Vampyr ile ilgili daha önceden yapmış olduğumuz Vampyr Ön İnceleme yazımızı okuyabilirsiniz. 144 TL gibi bir fiyat ile Vampyr oyununu en ucuz fiyat ve güven garantisi ile GameSatış sitesinden satın alın.

05 Haziran 2018, 12:27
PC Oyun Haberleri
NBA 2K19 Special Edition Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

NBA 2K19 Special Edition Duyuruldu!

Basketbol severlerin en gözde oyunlarından biri olan simülasyon basketbol oyunu NBA 2K19 Special Edition duyuruldu. Oyun 20. yıl özel kapağında basketbol’un yaşayan efsanelerinden Kral lakaplı Lebron James’i koydu. Oyunun orjinal kapağında kimi göreceğimiz henüz belli olmasa da NBA 2K19 Lebron versiyonu özeliklerini aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Ayrıca oyunun demo versiyonu PlayStation 4 için

05 Haziran 2018, 17:49
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları