Red Dead Online'a Güncelleme İle Yeni Hikaye Görevleri Geldi

Red Dead Online'a Güncelleme İle Yeni Hikaye Görevleri Geldi

Rockstar Games'in geçen sene çıkardığı açık dünya Red Dead Redemption 2, oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Son zamanlarda çıkan en iyi oyunlardan biri olan yapım uzun saatler süren bir oyun tecrübesi yaşatmayı başardı. Hikaye anlatımı ve açık dünyası ile birlikte GTA 5'te olduğu gibi online moda da sahip. İlk çıkışında beta olarak sunulan Red Dead Online içerik konusunda biraz eksik kalıyordu. Rockstar Games, oyuna gelecek olan yeni içerik güncellemesi ile ilgili bir video yayınlandı. 

 

 

Yayınlanan videoya göre Red Dead Online’a hikaye tabanlı yeni co-op görevler geldi. Yeni gelecek açık dünya içeriklerinin yanında oyunda poker de oynayabileceğiz. Yeni gelen görevlerin, GTA Online'da Heist tarzında olacağı belirtiliyor. 

 

GTA’da getirdiği online mod ile oldukça büyük bir oyuncu kitlesini elinde tutmayı başaran Rockstar Games, Red Dead Online için de bunu hedefliyor gibi gözüküyor. Gelen güncellemelerle birlikte oyun iyileştirmeleri ve yenilikleri bir süre daha devam edecektir. Siz de GameSatış üzerinden indirimli Red Dead Redemption 2 satın alarak online dünyanın tadını çıkarabilirsiniz.


ESpor Haberleri
MSI 2019 Yarı Final Karşılaşmaları Belli Oldu
<< Önceki Haber

MSI 2019 Yarı Final Karşılaşmaları Belli Oldu

League of Legends tüm bölgelerin Kış mevsimi şampiyonlarının aralarında yarıştığı MSI 2019’da grup maçları tamamlandı. Grupla sıralamaya giren ilk dört takım yarı finale yükseldi. Beş gün süren MSI 2019 grup karşılaşmaları sonunda son iki sırada olan Flash Wolves ve temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’u eleyen Phong Vu Buffalo turnuvaya veda etti. Grup aşamasında birinci olarak yarı finale yükselmeyi

15 Mayıs 2019, 10:16
PC Oyun Haberleri
The Division 2'nin Yeni Modu Operation Dark Hours Geliyor
Sonraki Haber >>

The Division 2'nin Yeni Modu Operation Dark Hours Geliyor

Ubisoft, The Divison 2’ye gelecek yeni 8 kişilik baskın modu Operation Dark Hours 16 Mayıs tarihinden itibaren oynanabilir olacağını duyurdu. Geliştirici ekibin söylediğine göre Operation Dark Hours modu, şimdiye kadar The Division için gelmiş en zor görevlere sahip olacak. Mod, oyuncuların takım çalışmasını ve kabiliyetini sınayacak. Bu yüzden yalnızca World Tier 5 seviyesine ulaşmayı başaran oyun

15 Mayıs 2019, 11:40
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları