Rocket League Artık Tüm Platformlar Arası Oynanabilecek

Rocket League Artık Tüm Platformlar Arası Oynanabilecek

Rocket League artık PC ve tüm konsollardan birlikte oynanabilecek. Uzun zamandır beklenen RocketID sistemine doğru önemli bir adım daha atıldı.

 

Rocket League Çapraz-Platform desteği geliyor

Çapraz Platform desteğini aktifleştirmek için Gameplay Options (oyun seçenekleri) menüsünden "Cross-Platform Play" kutusunun işaretlenmesi yeterli olacak. Tabi bu çapraz-platform seçeneği tamamen tercihe bağlı olacak ve sadece kendi platformunuzdaki oyuncularla oynamak isterseniz bu özelliği pasif durumda bırakabilirsiniz.

 

Rocket League oyununun tahmini 46 milyonu aşkın oyuncusunu tek bir çatı altında buluşturan bu sistem sayesinde oyuncular daha hızlı eşleşme yaşayabilecekler. Bu sayede az oynanan oyun modları ve solo oyunlar için beklemek zorunda kalmayacaklar.

 

Aynı zamanda Psyonix firmasının duyurusuna göre çapraz platform partileri bir sonraki güncellemede aktif olacak. Bu özellik sayesinde farklı konsollarda oynayan oyuncular takım oluşturabilecekler.

 

En ucuz Rocket League ve tüm paketlerini almak için %20 ekstra indirimli Steam oyunları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
PUBG Vikendi Haritası Gece Modu Geliyor!
<< Önceki Haber

PUBG Vikendi Haritası Gece Modu Geliyor!

Geçtiğimiz ay PUBG karlı haritası Vikendi'nin çıkışı duyurulmuştu. Bu duyuruda kullanılan videoda ise PUBG'nin gece modu görüntülerine yer verilmesi PUBG oyuncularının dikkatini çekti. PUBG Vikendi Gece Modu Ne Zaman Çıkacak? Resmi olarak herhangi bir duyuru olmamasına rağmen PUBG gece modunun artık resmi videolarda yer alması çok yakında bizlerle buluşacağını gösteriyor. Aşağıdaki videoda PUBG

15 Ocak 2019, 13:52
PC Oyun Haberleri
Fortnite’a Yeni Güncelleme İle Gelecek Kozmetik ve Kostümler Ortaya Çıktı!
Sonraki Haber >>

Fortnite’a Yeni Güncelleme İle Gelecek Kozmetik ve Kostümler Ortaya Çıktı!

Fortnite’a gelen tüm güncellemelerde olduğu gibi, 7.20 güncellemesi dosyalarında oyuna yeni gelecek kozmetikler bulundu. 7.20 yaması bugün 15 Ocak Salı günü oyuna geldi, oyuna birkaç eşya eklenmiş ve mevcut eşyalara birkaç değişiklik yapılmış. Güncelleme ile gelen yeni dosyalar arasından, bir kullanıcı oyuna eklenecek yeni kozmetikleri ortaya çıkardı. Epic Games bazı dosyaları kilitleyip oyunc

15 Ocak 2019, 14:20
Arama sonuçları